Sayfa 111/543 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 4342 madde; 881 - 888 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    Yay +1,14.
    RIK ile vedalaştınız mı?

2. rpd belli olmamış malesef.
    aft +1,6

fonun fiyatının ta sabah 10-11'de belli olması beni o fondan çok ciddi soğutuyor, muadil fonlardan getirisi daha iyi bile olsa alt sıralara düşüyor benim için, bilmiyorum aynı düşünen varmı..sanki müşteriyi sallamamak gibi algılıyorum. bari mkk'ya ver. alım satımın kapanmasına 3-4 saat kala bana fon fiyatı açıklıyorsun, belki ben ona göre yatırım kararı alıcam..
    Son düzenleme : friendly_1980; 04-11-2023 saat: 01:06.

3.  Alıntı Originally Posted by Foncu Yazıyı Oku
    Benim merak ettiğim. Ani bir devalüasyonda RIK de zarar eder miyim.
    Edersiniz. Çünkü yanlış soru soruyorsunuz. Eğer bir beklentiniz varsa sorunuz nasıl kazanç sağlayabilirim olmalı olmalı ve ona göre pozisyon almalısınız.

4.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Edersiniz. Çünkü yanlış soru soruyorsunuz. Eğer bir beklentiniz varsa sorunuz nasıl kazanç sağlayabilirim olmalı olmalı ve ona göre pozisyon almalısınız.
    Aslında sizin dediğinizi demek istedim yeterince kendimi ifade edemedim galiba

Ani develuasyon beklentisi olanlar , fon larda altın yada aft gibi fonlarda beklemeli , sirf bu yüzden bu fonlardan çıkmıyorum , aynı zamanda emtia fonlarından

6.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Ani develuasyon beklentisi olanlar , fon larda altın yada aft gibi fonlarda beklemeli , sirf bu yüzden bu fonlardan çıkmıyorum , aynı zamanda emtia fonlarından
    hükümetin lirayı dolara sabitlemiş olması şu an büyük avantaj aft'de. eskiden dünya piyasalarında işler iyi gidip risk iştahı arttığında misal aft borsadan +2 kazanıyorsa dolardan -1 yerdi, şu an usd/eur paritesi 1 aydır tepetaklak aşağı gittiği halde lira bu kayıptan etkilenmiyor. o yüzden özellikle abd borsaları için bundan daha iyi zaman yok. gazze kara operasyonu beklentisi gerçekleşti, fed faiz artırımlarında da pik yapıldı düşüncesi oluşursa yükseliş ivmesi artar.

7. AOY hakkındaki düşünceniz nedir? sürtük karakterli bi fon(allah var bu tabiri çoktan haketti) ama güzel dip yaptı..bunun yaptığı dibe güven olursa tabi..

8.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    AOY hakkındaki düşünceniz nedir? sürtük karakterli bi fon(allah var bu tabiri çoktan haketti) ama güzel dip yaptı..bunun yaptığı dibe güven olursa tabi..
    Mega trend diye yine millete itelenmiş tematik bir fon
    Grafiğine, yönetim ücretine, temasına, yönetimine bakınca mobil telefonumun yatırım ekranından alım için asla yazmayacağım bir fon yönetim şirketi ("Ak portföy ...")

Sayfa 111/543 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •