Sayfa 141/543 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon
Arama sonucu : 4342 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1. Merhaba arkadaşlar ,döviz almak yerine fon almayı düşünüyorum ama seçim konusunda bilgisizim,döviz ne kadar yükselirse yükselsin en az döviz kadar yükselicek dövize göre kaybettirmeyecek fonlar hangileri olabilir.Ben DBH,KUB,RPD,RIK fonları üzerinde duruyorum.ama kararsızım.
    Sizin düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum.Farklı fonda söyleyebilirsiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar ,döviz almak yerine fon almayı düşünüyorum ama seçim konusunda bilgisizim,döviz ne kadar yükselirse yükselsin en az döviz kadar yükselicek dövize göre kaybettirmeyecek fonlar hangileri olabilir.Ben DBH,KUB,RPD,RIK fonları üzerinde duruyorum.ama kararsızım.
    Eğer getiri ölçütü döviz olacaksa, döviz ile yatırım yapılabilen fonlara bakabilirsiniz. Nitelikli yatırımcı olmak şartı ile...

3.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    bu arada ünlü jo'nun suç ve süha ile subye fonları kılık değiştirdi bilginiz ola... süha artık rikis 2 değil rikiş 5 takılıyor... altuğ gitti, taji'den koptu semih geldi falan filan şantirifinton...
    yani halen süha bu nasıl olsa rikis 2 diye tutan varsa pilgisi ossun...

sevda yüklü trenler boş raylarda ilerler, mecidiyeköy metrobüste balık istifi giderler
    Hangi fonu yönettiği belli mi acaba ?

4. Ipb zirvesini tazeledi bugun nrc -4 zirveden zdz -19🙃

5. FED RRP deki düşüş dikkat çekici. Yorumu olan?

A reverse repurchase agreement (known as reverse repo or RRP) is a transaction in which the New York Fed under the authorization and direction of the Federal Open Market Committee sells a security to an eligible counterparty with an agreement to repurchase that same security at a specified price at a specific time in the future. For these transactions, eligible securities are U.S. Treasury instruments, federal agency debt and the mortgage-backed securities issued or fully guaranteed by federal agencies.

https://fred.stlouisfed.org/series/RRPONTSYD

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Hangi fonu yönettiği belli mi acaba ?
    altobellioğlu mu ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar ,döviz almak yerine fon almayı düşünüyorum ama seçim konusunda bilgisizim,döviz ne kadar yükselirse yükselsin en az döviz kadar yükselicek dövize göre kaybettirmeyecek fonlar hangileri olabilir.Ben DBH,KUB,RPD,RIK fonları üzerinde duruyorum.ama kararsızım.
    tefas'ta işlem gören döviz borçlanma araçları yabancı borçlanma araçları yazan fonlar var... onları bi kurcalayın... www.tefas.gov.tr ... fon karşılaştırmaya tıklayın... sağda filtrele diye dikdörtgen kutucuk var oraya borçlanma yazın.. liste olarak çıkar..
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

8.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    altobellioğlu mu ?
    ÜNLÜ'ye semih bey geçmiş ya onu diyorum Lucky. SUA ve SUC'de mi rol alacak diye sormak istedim.

Sayfa 141/543 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •