Sayfa 196/543 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296 ... SonSon
Arama sonucu : 4342 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1. Ruh hastası Google'a BBF fon nedir diye yazdığınızda sizinle alay eder gibi NNF fon göstereyim diyor başka bir şey demiyor. Nihayet allem ettim kallem ettim ne olduğunu buldum.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    Ata'nın ve Trive'nin de aynı fonu var. Serbest fon da değil, birer tane dahi alabiliyorsunuz. Trive'ninki (KIB) 1,85 TL, Ata'nınki (RTG) 2.02 TL gibi.

Bir de Osmanlı Portföy Agresif Değişken Fon (OPF) çıkarmış; ben dana geçen hafta fark ettim ama bir aydır işlem görüyormuş. Yabancı hisse ağırlıklı,; fena şirketler seçmemişler sanki.
    agresif fon sepeti fonu da var ottoman'ın... aradaki bariz fark ne ola ?

ne ola ?
    sonbahar yarpağindan hele akşam güneşinden ...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    Ruh hastası Google'a BBF fon nedir diye yazdığınızda sizinle alay eder gibi NNF fon göstereyim diyor başka bir şey demiyor. Nihayet allem ettim kallem ettim ne olduğunu buldum.
    tefastan emsenize bilgiyi ... orada sağ orta köşede mutluluk çubuğu var oraya bafi yazın
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
    setebir'in yöneticisi twitterda motivasyon vidyoları , özlü sözler falan margarinliyor... eyvaaaahhh işimiz iş

5.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    setebir'in yöneticisi twitterda motivasyon vidyoları , özlü sözler falan margarinliyor... eyvaaaahhh işimiz iş
    :D

Değer verdiğim bi başka fon yöneticisi, geçenlerde twitter'da patron satışı yapılan bi hisse için 'ben nerden bilebilirdim' dedi.

Abicim bilemezdin anlıyorum tabi ama, 3 farklı fon ile yüklü girdiğin hissede patron taifesinden bu kadar uzak da olmayın be bi zahmet.

Aracı kurumda çalışan varsa daha iyi bilir, yüklü hacimli müşteri aracı kurum üzerinden bile patronu darlar, darlatır, sorar eder.

Nee bileyim yaaaaawww, neyse...

6. https://invst.ly/12mj0d
    XU100 HAFTALIK
    Meraklı gençlere koymaya devam ediyoruz grafiği öğrenecekler inşallah...

7.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    https://invst.ly/12mj0d
    XU100 HAFTALIK
    Meraklı gençlere koymaya devam ediyoruz grafiği öğrenecekler inşallah...
    gerçek üstat isabetli tahmin yeteneğinden belli olur. daralan üçgen ok..peki ne tarafa kıracak? yorum alalım: )

8. Değerli arkadaşlar OJT fonunu yılbaşına kadar alanlar stopajdan muafmıdır?Bir yıl tutmak üzere Almayı düşünüyorum.Bu fon hakkında olumlu olumsuz düşünceleriniz benim için değerli olacaktır.

Sayfa 196/543 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •