Sayfa 453/543 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503 ... SonSon
Arama sonucu : 4342 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    diğer fonlara ppf alırken satarken bazen bakıyorum ama buna hiç dikkat etmedim, bakmaya gerek yok ufak ufak getiriyor nasıl olsa diyordum meğer götürüyormuş, euro olarak alacağımız başka alternatif de yok herhalde.
    EUR ile alınan fonlarda NSD ve TJT nispeten daha iyiler. Bir inceleyin bence

2. Arkadaşlar bilmediğimden sorayım dedim.
    Dolar ile alınan fonlar satıldığında yine dolar ilemi hesaba geçmiş oluyor.Yoksa TL ilemi hesaba geçmiş oluyor.
    Birkaç uygun fon ismi verebilirmisiniz?

3. Dolar ile hesaba geçiyor

4.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Zp9 benzeri euro fonları 4-5 gündür ufak ufak eksi getiriyor (euro olarak alınan)
    hocam mesajın için çok teşekkürler. Bu fonun hepsi katılım hesabı taşıyor diye hiç bakmıyordum senin mesajdan sonra baktım içeriği değişmiş. ZP6 da da benzer bi değişikliğe gitmişler ve getirileri düşmüştü.

5.  Alıntı Originally Posted by practer Yazıyı Oku
    EUR ile alınan fonlarda NSD ve TJT nispeten daha iyiler. Bir inceleyin bence
    bunları bilmiyordum veya hepsi aynıdır nasıl olsa diyordum, inceleyeceğim teşekkürler

6. Ekran görüntüleri alıyorum portföyümün kâr kısmının her gün 11:00 civarı. Ordan farkettim minik minik getiriden yediğini. Öbür hafta bir bakıcam duruma. Dolar için riski az olanlarda alternatif çok da euroyu bilemedim şu an ...

7.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Ekran görüntüleri alıyorum portföyümün kâr kısmının her gün 11:00 civarı. Ordan farkettim minik minik getiriden yediğini. Öbür hafta bir bakıcam duruma. Dolar için riski az olanlarda alternatif çok da euroyu bilemedim şu an ...
    ZP6 dan riski az olduğu için KDL ye geçmiştim. ZP9 da buna benzer bir alternatif bulabiliriz inşallah.

8. Deniz in dov u var, başka vardır da işte bakmak lazım. Bir de tabi valörü az

Sayfa 453/543 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •