Sayfa 215/544 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon
Arama sonucu : 4348 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1. Fon satış valörü 3 olan bir fonu sattığmızda hangi günün fiyatı esas alınır?

2.  Alıntı Originally Posted by Harita Yazıyı Oku
    Fon satış valörü 3 olan bir fonu sattığmızda hangi günün fiyatı esas alınır?
    13.30'dan önce verirseniz ertesi gün sabah tefasta gördüğünüz fiyat.

3.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    13.30'dan önce verirseniz ertesi gün sabah tefasta gördüğünüz fiyat.
    T+3 günlük süreyi beklerken kalan iki gün nemalandırılıyor mu, bilginiz var mı?

4. Bazı fonlardaki stopaj muafiyeti 31 aralıkta sona eriyor. Henüz konuyla ilgili bir kararname çıkmadı.

5.  Alıntı Originally Posted by tantrum Yazıyı Oku
    T+3 günlük süreyi beklerken kalan iki gün nemalandırılıyor mu, bilginiz var mı?
    iki yıl önce konuyu araştırdığımda öğrendiğim bilgiyi vereyim; satımda nema yoktur. sadece alımda 1 gecelik repo işletilir %4 yani piyasa faizinin onda biri. o yüzden fon sık alınıp satılmaması gereken bir enstruman, uzun vadeli. yine de şahsen böyle uzun süreli valörleri anlamıyorum. bu işten büyük paralar kazanan menfaat odakları olduğunu düşünüyorum. döviz fonu sattığında nasıl 3 gün sürüyor arkadaş? fon yönetimi döviz bürosunun önünde 3 gün kuyruk mu bekliyor? biri cimere yazsın bilgi istesin hayratına.

6. Bende bekliyorum.daha haber yok
    Uzatmayabilirlermi?
     Alıntı Originally Posted by tantrum Yazıyı Oku
    Bazı fonlardaki stopaj muafiyeti 31 aralıkta sona eriyor. Henüz konuyla ilgili bir kararname çıkmadı.
    M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Bende bekliyorum.daha haber yok
    Uzatmayabilirlermi?

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Olabilir, belli olmaz.

Haftaya cumaya kadar bir ses çıkmazsa zaten 2 ocaktan itibaren alınan hisse senedi yoğun fonlar hariç tüm fonlarda stopaj %10 olacaktır.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    Bu arada KUB, Japon hisselerine, TVN ise Meksika ve Hindistan byfleri ile hisselerine yatırım yapıyorlarmış; bu piyasaların
    2024'te canlı ve sağlam durması bekleniyormuş.

Global temalara stopajsız yatırım sağlayan fonlar: OFI, MJB ve YJK
    tırıvırı portföy & yatırım ile mi görüktün üstad
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Sayfa 215/544 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •