Sayfa 95/554 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon
Arama sonucu : 4428 madde; 753 - 760 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1. Uranyum alan bir emtia fonu var mı? Bu seneki performansı mükemmel

2.  Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    Yay açıklanmadı sistemde o yüzden yok. Mac ve diğer yerli fonları Hamas saldırısıyla beraber peyderpey elden çıkardım. Yatırım vizyonu çizecek kadar bilgi sahibi değilim fikir belirtmem hatalı olur. Bizimkisi hasbelkader başarılı fonlarla beraber yol yürümek başarabilirsek.
    Bol kazançlar. Paylaşım için de teşekkürler.

3. serbest döviz fonlarının tefas'ta ya da kendi özel sayfalarında getiri/performans verilerine baktığımızda sadece tl ile alınanlarının verilerini görebiliyoruz. bu fonların dolar ile alınanlarına ait dolar bazlı günlük aylık yıllık vs getirileri, eski fiyatlarını görme imkanı yok mudur? mesela zp6.

dönemsel tl fiyat artışından dönemsel kur artışını çıkarmak gibi amelelikten daha makul bir yol yok mudur yahu?
    Son düzenleme : shorts; 31-10-2023 saat: 02:19.

4.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    serbest döviz fonlarının tefas'ta ya da kendi özel sayfalarında getiri/performans verilerine baktığımızda sadece tl ile alınanlarının verilerini görebiliyoruz. bu fonların dolar ile alınanlarına ait dolar bazlı günlük aylık yıllık vs getirileri, eski fiyatlarını görme imkanı yok mudur? mesela zp6.

dönemsel tl fiyat artışından dönemsel kur artışını çıkarmak gibi amelelikten daha makul bir yol yok mudur yahu?
    Fonbul+ da usd ve euro bazli getirileri gorebilirsiniz, örnek olarak yukledim zp6 sizin icinScreenshot_20231031-054942_Samsung Internet.jpg

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Amerikan firmalarının EPS forecastleri afedersin mok gib, son 10 senenin en kötüsü denilebilir. Haberin olsun.

Apple ve Diğer PC üreticilerinin global satış rakamları.

6. Amerikan FED in bonolarının 18 Trilyon $ yerliler, 7.7 Trilyon $ ını dış ülkeler yabancılar tutuyor. Bono faizlerinin yükselmesi , elinde 10 ve 30 yıllık Bono tutanların teminat ve risk primlerini patlattı. Bilançolarında unrealized loss görürseniz çoğu bundandır.

7.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Başta Büyük Önder Atatürk'ü ve de silah arkadaşlarını, canından aziz bildiği vatanı için kanlarını bu toprağa dökmüş şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlu olsun, nice 100 yıllara...
    hocam selamlar. cvk fonu aylık üç aylık ve 6 aylıkta katılım hisse fonlarının çoğunu geçmiş. hisse oranlarının ortalama yüzde 30'larda olduğu haliyle bunu yapması mükemmel ötesi. bu başarıyı nasıl sağlıyor olabilirler araştırdınız mı?

8. Daha önce Gümüş fonu ne alabiliriz soranlar olmuştu. BETA larını inceledim.

En iyiler bana göre;

DenizBank DMG
    Aktif MJG
    YapıKredi YZG

gibi görünüyor. Bunların istikrarı diğerlerine göre daha iyi sayılır. Yıllık yönetim ücretleri hepsinde %2 civarında. Gümüş getirisine paralel bir getiri sunabilmişler çoğu zaman. Valör hepsi alış T+1, satış T+3. Bu yıl sonuna kadar alınırsa ne zaman satılırsa satılsın ömür boyu stopaj 0 sıfır hepsinde.

Sayfa 95/554 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •