Sayfa 176/555 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276 ... SonSon
Arama sonucu : 4434 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Gümüş aşağı döner mi yukarı kırar mı yarın belli olur. Aşağı dönerse almaya devam. Yukarı kırıp giderse kırma hızına bakarız.

Gümüşün sağı solu belli olmaz, Deli fişek. Her iki yöne ani hareketler olabilir, Deli fişek. Ne olacağını kimse bilemez.

Aşağı dönerse 24$ dan daha aşağı gideceğini sanmıyorum. Yukarı giderse 27$ radara girer. Deli fişek.
    teşekkürler hocam. yarın öbür gün altın yukarı gitmeye devam ederse gümüşe takılmayı düşünüyorum. ikisi de düzeltme yaparsa az bekleyip uygun yerden ikisine eşit girmeyi. ikisi de uçup giderse rakıya girerim artık.

Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Bu topçular 100 bin TL lik akıllı telefonlarından banka uygulamasına hiç girmemişler mi? Bence topçular yalan söylüyorlar. Bunun kayıtdışı olduğunu ve sistem harici olduğunu hepsi bal gibi biliyorlardı.

Yoksa akıllı telefonu olan herkes hesabına girdiğinde bir parayı fonu mevduatı görmüyorsa zaten kayıtdışı olduğunu bilir.

Hepsi kayıtdışını seviyor. Sistem topçulardan gelir vergisi almadığı için onları zaten beleşe alıştırdı. Onlardan daha akıllı bir çarpıcı çıktı ve onları çarptı.

Topçular gelir vergisi veriyor mu? Sorun adı geçen topçulara hayatları boyunca % kaç gelir vergisi vermişler? %0 sıfır.
    Kurnazlar topçular , bir şey olursa arkada denizbank olduğundan parayı kurtaririz düşüncesine risk aldılar , b planları ise reis çıkıp su işi hallet demek varmış ,
    İşadamı da işin içinde Denizbank olduğu için riske girdi ,ve bu işi resmiyete taşıdı
    Söylenen Denizbank in yaklaşık 50m doları ödeyeceği ve görev zararı olarak vergiden düşeceği , yani anlayacağınız işin bedeli yine vatandaşdan çıkacağı..

3.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    teşekkürler hocam. yarın öbür gün altın yukarı gitmeye devam ederse gümüşe takılmayı düşünüyorum. ikisi de düzeltme yaparsa az bekleyip uygun yerden ikisine eşit girmeyi. ikisi de uçup giderse rakıya girerim artık.
    Bakalım yarın nasıl bir davranış yapacak Deli Fişek. İzliyoruz.

4.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Kurnazlar topçular , bir şey olursa arkada denizbank olduğundan parayı kurtaririz düşüncesine risk aldılar , b planları ise reis çıkıp su işi hallet demek varmış ,
    İşadamı da işin içinde Denizbank olduğu için riske girdi ,ve bu işi resmiyete taşıdı
    Söylenen Denizbank in yaklaşık 50m doları ödeyeceği ve görev zararı olarak vergiden düşeceği , yani anlayacağınız işin bedeli yine vatandaşdan çıkacağı..

İşin içinde NBD olmasaydı belki lokal banka ülke içinde hallolur olurdu. NBDden dolayı kesinlikle dediğiniz olamaz. NBD uluslararası regülasyona uygun olmayan 1 kuruşu bile ödettirmez.

https://www.emiratesnbd.com/en/about...nbd/governance

5. Tle fonu için ne düşünüyorsunuz? Getirileri iyi görünüyor. Fonu dolar ile almak mümkün mü? Nasıl dolar ile alabiliriz?

6. Vergi konusuna dikkat arkadaşlar. Bir gecede %40 dan opuverirler . Gir çık yapın bari

7.  Alıntı Originally Posted by Foncu Yazıyı Oku
    Vergi konusuna dikkat arkadaşlar. Bir gecede %40 dan opuverirler . Gir çık yapın bari
    Buradaki arkadaşların düşüncesi nedir bu konuda? Satıp geri almanın da maliyeti var. Mevcut mevzuata göre işlem yapılmışken geçmişe dönük vergi getirmek mümkün olmamalı diye düşünüyorum. Bunun bankadaki paralarınızı tıraşlıyorum demekten farkı nedir? S
    Sonrasında güvenin kaybolmasının maliyeti bir yana...

8. %40 bir gecede gelmez bence. Şu tarihten itibaren denir.

Sayfa 176/555 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •