Sayfa 515/543 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525 ... SonSon
Arama sonucu : 4342 madde; 4,113 - 4,120 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

Kahve emtia içeren fon varmı ? Sanırım kakao dan sonra fırlama.yapacak

2.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Kahve emtia içeren fon varmı ? Sanırım kakao dan sonra fırlama.yapacak
    IJT-
    Fon toplam değerinin en az %80'i; şeker, mısır, soya fasulyesi, kahve, kakao, pamuk, buğday ve diğer tarım emtiaları fiyatlarını ve bu fiyatlara dayalı ....

Diğer tarım ve gıda fonlarında da olması muhtemel. Ben de kakao için aranırken bulmuştum

Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    IJT-
    Fon toplam değerinin en az %80'i; şeker, mısır, soya fasulyesi, kahve, kakao, pamuk, buğday ve diğer tarım emtiaları fiyatlarını ve bu fiyatlara dayalı ....

Diğer tarım ve gıda fonlarında da olması muhtemel. Ben de kakao için aranırken bulmuştum
    İlginç sekilde haftalikta düşmüş , buğday daha ağırlıklı sanirim

4. Bu eyt fonu iyicene düştü üç gündür mevduat lar artınca erimeye gidiyor mevduat üstü az,kazanamadım bi türlü kafayı yiycem
    Param yok kafam rahat

5. Bu eyt gibi fonlar bayram boyunca getiri saglayamaycak bayramdan önce parayı çekip günlükte faizi almak mantıklı mı
    Param yok kafam rahat

6.  Alıntı Originally Posted by mogola Yazıyı Oku
    Bu eyt fonu iyicene düştü üç gündür mevduat lar artınca erimeye gidiyor mevduat üstü az,kazanamadım bi türlü kafayı yiycem
    İçinde ciddi miktarda hisse senedi ve hisse senedi fonu var. Borsa kaç gündür sert satış yiyor. Ondan dolayı fon da zarar yazıyor. Portföy dağılım raporlarında ayrıntılı bilgi var.

Alıntı Originally Posted by mogola Yazıyı Oku
    Bu eyt gibi fonlar bayram boyunca getiri saglayamaycak bayramdan önce parayı çekip günlükte faizi almak mantıklı mı
    Daha önce yazdım eyt BIST yukselisinde getiri.sagliyor , bayram da likit fonda kalmak bence daha mantikli

8. 26.03 tarihinde dvt satis emri verdim valor 02.04 yazıyor bankadan mi yoksa normal mi
    Param yok kafam rahat

Sayfa 515/543 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •