Sayfa 430/543 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon
Arama sonucu : 4342 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1. pas geçilir, gerekirse arttırılır denir. ben seçimden sonra %50 politika faizlerine ulaşabileceğini düşünüyorum.
    dolarizasyonu azaltmak için bu şart bence. ytd.

Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    pas geçilir, gerekirse arttırılır denir. ben seçimden sonra %50 politika faizlerine ulaşabileceğini düşünüyorum.
    dolarizasyonu azaltmak için bu şart bence. ytd.
    Ben de tam tersini düşünüyorum...Ver çoşkuyu yapacaklar....

3. Pas geçilir.
    Seçimden sonra da hiç bir cacık olmaz. Anayasa değişikliği (referandum) peşindeler.
    Böyle gittiği yere kadar giderler. Sene sonu ya da referanduma doğru yine faiz indirimleri başlar.

Bugün artış bekleyenler var, öyle bir şey olursa ekonomi açısından uzun vade iyi olur ama piyasada çarşı karışır.

4.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    arkadaş sen zaten hep böyle kendi kafana göre tuhaf alakasız bağlantılar kuruyon, kendine göre bi dünyada yaşıyon. he tamam enerji bulamayacaklar AI dünyada çökecek: )) harbiden 15 yaşında falansın muhtemelen. bak sana bir abi tavsiyesi, görüş yazmak yerine sadece dinle şimdilik. yatırım işinde basitlik sadelik şarttır. normalde seni yazdığın bir yığın gereksiz,mantıksız, ütopik şey yüzünden engelledim mesajlarını görmüyorum ama engeli geçici olarak kaldırıp bakayım dedim bir gelişme varmı diye, yine aynı tas aynı hamamsın. görüş sormayı bari öğrenmişsin, bu da bir gelişmedir. dilerim daha iyi olursun.

bu arada engellediğimiz kişilerin bizim mesajlarımızı hala görüp cevap yazabildiğini bilmiyordum. bence kötü bir algoritma anlayışı. forum yönetimine bir yazayım bu konuyu.

Petrol tüketimindeki artış enerji ihtiyacının sürekli arttığını gösteriyor. Bu kadar yeşil enerji, rüzgar enerjisi, güneş enerjisi, hidrojen enerjisi, kömür, termik, ve uranyum nükleer enerji varken kötü dünyayı yok ediyor küresel ısınma var denilen petrol tüketimi neden artıyor? Bir açıkalaması var mı?

5.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    arkadaş sen zaten hep böyle kendi kafana göre tuhaf alakasız bağlantılar kuruyon, kendine göre bi dünyada yaşıyon. he tamam enerji bulamayacaklar AI dünyada çökecek: )) harbiden 15 yaşında falansın muhtemelen. bak sana bir abi tavsiyesi, görüş yazmak yerine sadece dinle şimdilik. yatırım işinde basitlik sadelik şarttır. normalde seni yazdığın bir yığın gereksiz,mantıksız, ütopik şey yüzünden engelledim mesajlarını görmüyorum ama engeli geçici olarak kaldırıp bakayım dedim bir gelişme varmı diye, yine aynı tas aynı hamamsın. görüş sormayı bari öğrenmişsin, bu da bir gelişmedir. dilerim daha iyi olursun.

bu arada engellediğimiz kişilerin bizim mesajlarımızı hala görüp cevap yazabildiğini bilmiyordum. bence kötü bir algoritma anlayışı. forum yönetimine bir yazayım bu konuyu.
    Forumda engelleme olayının var olduğunu şimdi öğrendim Çok normal bir şey ama, ne bileyim, bilgi amaçlı bir platformda insanların birbirini engellemek istemesi (troller hariç) garip geliyor kulağa. Birkaç kavgaya şahit oldum, o da ilginç. Sonuçta burada kimse (Instagram, facebook vs gibi), böbürlenme, caka satma veya başkasına üstünlük kurma, takipçi toplama peşinde olmamalı; bilen paylaşıyor, okuyan isterse yararlanıyor, birlikte iyi bir şeyler yapmaya, birbirimize faydalı olmaya çalışıyoruz sonuçta.

Bana kalırsa fon saatlerinin kısıtlılığı öğlen sona ermesi bizim aleyhimize. Borsa sabah eksi 2'lerde başladi diye heveslenip ohh fiyatlar düşecek diye tutam tutam hisse fon alıp öğleden sonra artı 1'e geçip de kucağımda kafamdaki rakama göre çok yüksek fonlarla öpüşüp kaldığım zamanları çok hatırlarım Ya da şu çıkış normal değil bir önümü göreyip deyip öğleden sonra kıpkırmızı bir endekse küfrettiğim zamanları

6.  Alıntı Originally Posted by AmigoOrhan Yazıyı Oku
    Bu adamların evinin adresini bulsam ben çarpacağım bu çakallara. Artık kolunu bacağını kaç metre mesafeden bulurlar orasını bilmem.
    Ergünü burda bulursun
    Inkilap Mahallesi, Cessas Plaza, Dr. Adnan Büyükdeniz Cd. NO:4 Ümraniye / İstanbul

7.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Ergünü burda bulursun
    Inkilap Mahallesi, Cessas Plaza, Dr. Adnan Büyükdeniz Cd. NO:4 Ümraniye / İstanbul
    Oraya yapılacak operasyon iz bırakır, o yüzden ev diyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ben de tam tersini düşünüyorum...Ver çoşkuyu yapacaklar....
    dediğim olacak gibi... aylardır dolarda deval bekleyenler düşünsün

Sayfa 430/543 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •