Sayfa 452/543 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502 ... SonSon
Arama sonucu : 4342 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by bozdogan82 Yazıyı Oku
    Tefasta ipb -8,25 gözüküyor. İnşallah düzeltirler
    Bankada doğru gözüküyor, -%0,27 bugün. düzelir.

2. buradan biri bhi fonu için abritaj fonu değil demişti iyiki çıkmışım borsa çıkınca hisse senedi fonlari gibi yüksek kazandırmıyor düşerken hisse senedi gibi düşürüyor
    Param yok kafam rahat

3. İş portföy fonlarının getirileri muadillerinden ayrışmış baya(TMG, ITP vs), hatalı fiyat olabilir tabi

4. Zp9 benzeri euro fonları 4-5 gündür ufak ufak eksi getiriyor (euro olarak alınan)

5.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    İş portföy fonlarının getirileri muadillerinden ayrışmış baya(TMG, ITP vs), hatalı fiyat olabilir tabi
    Hata olduğunu sanmıyorum. Hadi birinde oldu diyelim. Diğerlerinde de mi oldu?

6.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Zp9 benzeri euro fonları 4-5 gündür ufak ufak eksi getiriyor (euro olarak alınan)
    Diğer günlere bakarak diyorsanız doğrudur. Ben de yakın zamana kadar euro tutuyordum fakat sadece fon değil mevduat, eurobond ları da dolara göre çok düşük getiriyordu.Araştırabilirsiniz

7.  Alıntı Originally Posted by mogola Yazıyı Oku
    buradan biri bhi fonu için abritaj fonu değil demişti iyiki çıkmışım borsa çıkınca hisse senedi fonlari gibi yüksek kazandırmıyor düşerken hisse senedi gibi düşürüyor
    HDA, BHI arbitraj vs. alayı tezgah. Tövbe ettim ben arbitraj tezgahına.

8.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Zp9 benzeri euro fonları 4-5 gündür ufak ufak eksi getiriyor (euro olarak alınan)
    diğer fonlara ppf alırken satarken bazen bakıyorum ama buna hiç dikkat etmedim, bakmaya gerek yok ufak ufak getiriyor nasıl olsa diyordum meğer götürüyormuş, euro olarak alacağımız başka alternatif de yok herhalde.

Sayfa 452/543 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •