Sayfa 22/543 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 4342 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1. IRF fonundan açıklama gelmiş. Tam bir organize hareket var. Borsa çıkarken ve para girişi yükselirken düşüş planlanmış.

"Fonun Değerleme ve Saklamacı kuruluşu tarafından İstanbul Portföy Birinci Fon Sepeti Fonu (IRF) portföyünde bulunan 109 adet fondan 1'inin muhasebe kaydında yapılan hata fark edilerek düzelttirilmiştir. "

ben çıktım bugün itibari ile.
    güvenin olmadığı yerde , getirinin önemi yok.

Alıntı Originally Posted by sturk16 Yazıyı Oku
    IRF fonundan açıklama gelmiş. Tam bir organize hareket var. Borsa çıkarken ve para girişi yükselirken düşüş planlanmış.

"Fonun Değerleme ve Saklamacı kuruluşu tarafından İstanbul Portföy Birinci Fon Sepeti Fonu (IRF) portföyünde bulunan 109 adet fondan 1'inin muhasebe kaydında yapılan hata fark edilerek düzelttirilmiştir. "

Bende bugün komple satış verdim.
    2-3 günlük hareketi hiç güvenilir değil.
    p.tesi ve salı toplamda en az +2 getirmesi lazım iken -1 getiri girildi.
    İçeriğindekilerin %95'i artı olmasına rağmen yaptılar bunu.

3. 14.30-15 gibi geciyor fibabank
    Cok nadir gecikme olur.
     Alıntı Originally Posted by bozdogan82 Yazıyı Oku
    ben para piyasası fonu olarak PPZ yi tercih ediyordum. Alım satım saat 3 ten sonra tamamlanıyordu. Tam saatine hiç dikkat etmedim. Sonra getirisi biraz daha düşük olsa da garantiyi kullandığım için garantinin PPF sine geçtim. Alım satım hemen gerçekleşiyor, beklemiyorum.
    M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Valfranc Yazıyı Oku
    Bende bugün komple satış verdim.
    2-3 günlük hareketi hiç güvenilir değil.
    p.tesi ve salı toplamda en az +2 getirmesi lazım iken -1 getiri girildi.
    İçeriğindekilerin %95'i artı olmasına rağmen yaptılar bunu.
    Özellikle o iki güne denk getirdiler. Hem getiriyi sildiler, hem eksi yazdırdılar. İyi para kaldırdılar. Normal zaman da yapsalar çok göze batacaktı. 2 güne yaydılar.

Kendi düşüncemdir. Yatırım tavsiysi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by sturk16 Yazıyı Oku
    IRF fonundan açıklama gelmiş. Tam bir organize hareket var. Borsa çıkarken ve para girişi yükselirken düşüş planlanmış.

Bu uyarıyı nereden aldiniz? Tam olarak ne demek istiyor? Ben yanlislik yaptim. Fonun degeri daha yuksekti ama şimdi düştü üzgünüz demek mi?

6.  Alıntı Originally Posted by ayurdakok Yazıyı Oku
    Bu uyarıyı nereden aldiniz? Tam olarak ne demek istiyor? Ben yanlislik yaptim. Fonun degeri daha yuksekti ama şimdi düştü üzgünüz demek mi?
    https://www.kap.org.tr/tr/fon-bilgil...on-sepeti-fonu

Aynen oyle. Bence zaten hep biliyorlardı. Cuma yükselişinde iyi fiyattan cıkan cıktı. Sonra kalan gariplere çaktılar. SPK 'ya gitmeyi düşünüyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by sturk16 Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/fon-bilgil...on-sepeti-fonu

Aynen oyle. Bence zaten hep biliyorlardı. Cuma yükselişinde iyi fiyattan cıkan cıktı. Sonra kalan gariplere çaktılar. SPK 'ya gitmeyi düşünüyorum.

Ne yapmaya 109 fon alirsin. Fon sepeti degil fon corbasi olmuş.

8. IRF bugünde fiyat değişikliği olmuş sonradan sabah saat 10:30 -%0,0007 iken şuan -%0,1239 demek ki hesaplama hatası devam ediyor.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

Sayfa 22/543 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •