Sayfa 194/552 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 4413 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1. RIK +0,16%
    RPD -0,01%

gibi gözüküyor şu an itibariyle.

2.  Alıntı Originally Posted by mertazor Yazıyı Oku
    RIK +0,16%
    RPD -0,01%

gibi gözüküyor şu an itibariyle.
    Re-pie düşüşlerde ve yatay piyasada en az faiz kadar verme politikasından vazgeçmeye hazırlanıyor galiba. ne anlamı kalırki? iki fonda da aylık bazda ppf getirisi bile yok. rpd'de borsanın düşüşünden korkmazdık eskiden artık korku başladı. eğer fed kararından sonra dünya borsalarında yılsonu rallisi başlamazsa veya başlar da bist uyum sağlamazsa satarım ben. BBF aylık 3,6 niye kaçırayım abi kerizmiyim beleşten garanti para. mezara kadar değil pazara kadar üzgünüm: )

3. Rık ten pazartesi günü çıktım.

4. Yani RIK benim aldığım tarihe göre yine çok yakın ppf oranlarına ama RPD, ppf'den bile çok ciddi geride kaldı.
    BBF 'nin bu oranlarının sırrı nedir acaba, oraya geçip 3 gün sonra oradan da bir tokat yemeyiz inşallah

2 gun valor BBF , %0,50 Aylık fazla getirisi var ppf a gore ,degermi ?

6.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    altın ve gümüş son günlerde bu kadar yükselmişken girmeye cesaret edemiyorum ama genel kanı daha da yükselecekleri, yine de birer miktar alacağım herhalde.
    ben 10 küsur senedir tuttuğum fonları stopajı %40 a kadar arttırma muhabbeti çıktı diye karı %10 stopajla realize edeyim diye satmıştım. onları yerine koydum. yoksa ben de cesaret edemezdim bu kadar yükselmişken. netekim dün güzel tokat yedim ama uzun süredir tuttuğum ve tutmaya devam edeceğim için dert etmiyorum.. ya da etmemeye çalışıyorum :)

7.  Alıntı Originally Posted by mertazor Yazıyı Oku
    Yani RIK benim aldığım tarihe göre yine çok yakın ppf oranlarına ama RPD, ppf'den bile çok ciddi geride kaldı.
    BBF 'nin bu oranlarının sırrı nedir acaba, oraya geçip 3 gün sonra oradan da bir tokat yemeyiz inşallah
    Yüksek faizli finansman bonoları içeriyor. %85

8.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    ben 10 küsur senedir tuttuğum fonları stopajı %40 a kadar arttırma muhabbeti çıktı diye karı %10 stopajla realize edeyim diye satmıştım. onları yerine koydum. yoksa ben de cesaret edemezdim bu kadar yükselmişken. netekim dün güzel tokat yedim ama uzun süredir tuttuğum ve tutmaya devam edeceğim için dert etmiyorum.. ya da etmemeye çalışıyorum
    altın ve gümüş fonlarında %40 yapacaklarını hiç sanmıyorum hatta diğerlerinde bile yapmazlar bana kalırsa, maalesef dün iyi düştüler özellikle de gümüş, her ikisine de biraz alım vermiştim sonra iptal ettim şans işte, neyse biraz daha bekleyeyim bakalım ne olacak, altın olmasa da gümüş veya kıymetli madenler fonu almak istiyorum.

Sayfa 194/552 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •