Sayfa 531/544 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541 ... SonSon
Arama sonucu : 4348 madde; 4,241 - 4,248 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

Bu şeklide fonlarin içerik gösteren site varmı , çok iyimis ayrıntı gösteren ?

2.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Gpg ye özgü bir durum bu sekilde hergun dagilim paylasan fon yok diye biliyoruz.Ayrica donem donem fon yoneticisi yatirimlar hakkinda canli yayin da yapiyor.

CPH2095 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Günlük fon raporları yayınlayan şurası da var, Excel'de dolar bazlı da dahil getiri raporları.

https://twitter.com/dcukran

Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Yanlış bakıyorsunuz galiba. GMSTR 181.95 kapattı.

Gösterge Net Aktif Değer
    09.04.2024 13:54:37
    181,8635 TL% 2,87

http://www.gumustr.com/gumus-fonu-fon-bilgileri
    Sayin kastirsef gmstr fonuna karşı yetersiz bilgi sahibi olduğunuzu genel olarak gozlemledim fakat buna ragmen kendinizi iddialı görüyorsunuz. Gmstr 12.30da kapandı. Gmstri ise dünya piyasasi açık olduğu için hesaplanmaya devam etti. Mesela şu an baksanız 8-9 tl fark görürsünüz

M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. İş bankası 66 TL yatırım fonu saklama ücreti kesmiş yatırım hesabından, yaklaşık 200k bir ay bile dolmamıştı.

3 aylık periyotlarda saklanan miktara göre 44 ila 295 TL arası ücret alınıyor demiş kendi sitesinde.

Ziraat ve Yapı Krediden de uzun zamandır fon alıyorum. Bu kadar yüksek değil.

6.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    İş bankası 66 TL yatırım fonu saklama ücreti kesmiş yatırım hesabından, yaklaşık 200k bir ay bile dolmamıştı.

3 aylık periyotlarda saklanan miktara göre 44 ila 295 TL arası ücret alınıyor demiş kendi sitesinde.

Ziraat ve Yapı Krediden de uzun zamandır fon alıyorum. Bu kadar yüksek değil.
    İş bankası başka ücretler de alıyor. Zamanında bırakmıştım.
    Yorumlarım ve yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kendime not: İt olma beyefendi ol ki ardından iyi ansınlar.

7.  Alıntı Originally Posted by Borsacı Beyefendi Yazıyı Oku
    İş bankası başka ücretler de alıyor. Zamanında bırakmıştım.
    Evet, bende bu şekilde devam ederse, iş bankasından yeni fon alımı yapmayacağım, zamanla buradaki fonları diğer bankalara taşıyacağım.

1 gün bile olsa 3 aylık saklama ücretini 3 ay dolunca alıyorlar sanırım.

8.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Evet, bende bu şekilde devam ederse, iş bankasından yeni fon alımı yapmayacağım, zamanla buradaki fonları diğer bankalara taşıyacağım.

1 gün bile olsa 3 aylık saklama ücretini 3 ay dolunca alıyorlar sanırım.

NKOLAY (Aktif) veya ON (Burgan) tavsiye ederim. Mkk, takas, saklama, eft, havale ücretleri yok.

Fon almak için NKOLAY veya ON deneyin. Ücret yok nasıl olsa. Hızlıca hesap açın kullanın. Yeni fon alımlarını bunlardan yapın.

Büyük bankaların çok Masrafları var. Size geçirmek zorundalar o Masrafları çıkarmak için. Dev gökdelenler, lüks plazalar, lüks şubeler, yüksek yönetim kurulu jestiyonları, ve yüksek maaşlar. O masrafları sizden tahsil etmek zorundalar.

Küçük bankalar ağırlıklı dijital banka oldukları için giderleri daha düşük, o sebeple daha az komisyon ve Masrafları alıyorlar.

Fon alımında zaten küçük banka büyük banka farketmez, bütün fonlar MKK da Takasbank ta sizin adınıza saklanıyor. Banka batsa bile fona hiç birşey olmaz. Fon alımı satımı için masrafsız küçük bankaları tercih edin bence. Fonunun Takasbankta ise aracı bankanın şu bu olmasının ne önemi var. Masrafları en az olana geçin gitsin.

Sayfa 531/544 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •