Sayfa 446/543 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496 ... SonSon
Arama sonucu : 4342 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Bist'te bu seviyelerde bir silkeleme harekatı olabilir mi? Kafamı kurcalayan soru bu. Yoksa seçimlere kadar iyi olabileceğini fakat seçimden sonra tekrar bir değerlendirme yapılması gerektiğini düşünüyorum. Bakalım göreceğiz.
    9400 üzerine atması genel olarak iyi olur deniliyor ama bir türlü geçip orada kalamadı, artık güç mü topluyor yoksa buradan bir düzeltme mi gelecek anlayamadık, yeni halka arzlar da gelmeye başladığına göre seçime kadar yine milleti borsaya sokmaya çalışıyorlar sanki, seçimden sonrası zaten iyice meçhul kimine göre yabancı gelmeye başlar kimine göre de %15 lik bir düzeltme gelebilir.
    Biz iki ihtimali de düşünüp ona göre temkinli pozisyon alalım en iyisi ortam çok belirsiz.

2. hele şükür ya. tam 20 senedir beklediğim haber. umarım sonradan gelecek uçuk fiyat, sağlığa zarar veya başka kullanım handikaplarıyla hayal kırıklığına uğratmazlar. hatta yalan veya abartı haber değildir. marsa insan göndermeye hazırlanan bilim adamlarının bizi her gün telefon şarjına mahkum etmesi utanç olması gereken birşeydi zaten.

eğer aslı varsa hem türkiyede hem dünyada teknoloji sektörü uçar benden söylemesi.

Teknoloji hisseleriyle ralli ye devam ediyor BIST , bakalım sonu nereye

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Evet iyi gitmiş.3 yıllıkta 6. sırada.Dönemsel olarakta uyumlu. Global MD yönetiminde.

NNF'de güzel duruyor sıralamada, 3 yıllıkta 2. sırada
    1. sıra da ise IHH
    Ama malum sebeplerden dolayı insanın içine şüphe düşüyor artık.
    Sn myfinans malum sebeblerden derken IST.PORTFÖY ü mü kastettiniz.Kaçırmış olabilirim sebebini yazarsanız sevinirim.Herkese bol kazançlar diliyorum.
    “Vicdan insanın içindeki tanrıdır” VICTOR HUGO

5.  Alıntı Originally Posted by demir35 Yazıyı Oku
    Sn myfinans malum sebeblerden derken IST.PORTFÖY ü mü kastettiniz.Kaçırmış olabilirim sebebini yazarsanız sevinirim.Herkese bol kazançlar diliyorum.
    Hayır hocam #HDA mağduriyetindejn bahsediliyor. Malum hedefin fonu ve yakın zamanda yatırımcıyi söğüşlediler

2201116TG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Hayır hocam #HDA mağduriyetindejn bahsediliyor. Malum hedefin fonu ve yakın zamanda yatırımcıyi söğüşlediler

istanbul un ve hedef in üstünü çizdim. isteyen alsın. ben almam fonlarını. bir kere yapan tekrar yapar.

7. TEFAS'in sitesi takılıp kaldı galiba, BGP günlerdir en çok satan fon. Kendi kendine mi alıyor Akbank napıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku

HDA fonu ile ilgili bir sorum olacak. Bu durum Eurobond'daki kirli fiyat temiz fiyat gibi bir durum mu - yani vade sonu gelene kadar bir dalgalanma mı, yoksa kötü niyet mi? Bu konuda bilgisi olan var mı?

Sayfa 446/543 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •