Sayfa 471/543 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521 ... SonSon
Arama sonucu : 4342 madde; 3,761 - 3,768 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1. Zp9 ve zp6 yı şutlatım. Bir daha elimi dokunmam

2.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Borsa düşüşünü sürdürüyor. Tabi bu durum bizim de eksi yazmamız demek oluyor. Lakin sabredeceğim. Teknik analiz olarak şöyle bir göz attım. Fiboya göre geri çekilme 8.590 a kadar devam edebilir. Eğer burasını da geçerse 8.350 - 8.400 destek seviyesi olacaktır. Fibonacci öyle söylüyor. Son destek seviyesi 8.000 - 8.100 seviyesi. Oraya kadar gelebilir mi ? Tepki alımları yaparak gelebilir. Olmaz diye bir şey yok. Böyle bir düzeltmenin geleceği belli idi. Aslında ben bir bakıma sağlıklı olduğunu da düşünüyorum. Çünkü yeni maliyetler oluşuyor. Önümüzü görmek açısından referans alabileceğimiz seviyeler oluşuyor. v.s Hiç beklenmedik anda da alımlar gelebilir. Ortam malum.
    9.400 geçilemeyince bir düzeltme geleceği zaten belliydi, buna rağmen ben de satış yapmadım hatta alım yaptım, düzeltme 8.900 civarına kadar olur diyordum ama 8.700 leri gösterdiler orası da kırılsaydı 8.500 e kadar inebilirdi, şimdi de 9.000 binin üzerine atamazsa tekrar geri çekilebilir diyorlar.
    Seçim öncesi fazla düşüreceklerini sanmıyorum hatta yükseltebilirler de, genelde herkes asıl seçimden sonra çıkacak diye bekliyor ama tam tersi olursa da hiç şaşırmam.

3. Bu onlarda satış verince para 15.00 da mı yatıyor bende nkolay da hesaba 3 de geçiyor bütün bankalarda bu şekilde mi yoksa nkolay uygulaması mi
    Param yok kafam rahat

4.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Zp9 ve zp6 yı şutlatım. Bir daha elimi dokunmam
    aynı hareketi ben de yaptım, zp6 yı satıp das, dzm ve krs ye böldüm, zp9 yerine de tjt aldım artık ne kadar fark edecekse.

5.  Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    Bugün noldu da coşuyor borsa? Bir haber akışı mı var? Kim alıp satıyor günlerdir bir aşağı bir yukarı o da ilginç.
    Aslında normal şeyler oluyor. Dirence gitti, kıramadı, döndü, destek buldu burada. Alımlar geldi vs.

6. Altın serbest piyasada 2400 TL oldu.

Bir don lastiği değil ama idare eder. Kumda oynama zamanı başlasın.

7. Bende usd bazlı aldigim zp6 lari Dzm yaptim ama birkac gündür dzm de eksi yaziyor, neden acaba?
     Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    aynı hareketi ben de yaptım, zp6 yı satıp das, dzm ve krs ye böldüm, zp9 yerine de tjt aldım artık ne kadar fark edecekse.
    SM-S908E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Serbest yatirim fonlari kismina gelebilirsiniz
    https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=50332

Alıntı Originally Posted by serious Yazıyı Oku
    USD bazli dusuk riskli ortalama kazancli bir muddet secim sonuna kadar park etmek icin oneribileceginiz bir fon var mi? Bir de bu fonlar yuzde 2 senelik bir rakam mi kesiyorlar yonetim gideri olarak, cok yuksek degil mi? Stopaj oranlari da dusulunce mantikli bir yani kaliyor mu?
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 471/543 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •