Sayfa 204/551 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon
Arama sonucu : 4402 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1. arkadaşlar, bugün öğleden sonra 14.30 gibi, IPB fonuna yüklü miktarda giriş talimatı verdim. yeşil yoncalı banka alış emrini almış (bekliyor yeni giriş) diyor. buraya kadar sorun yok ama parayı vadesiz hesapta bırakmış. oysa hatırladığım kadarıyla daha önce valör tarihine kadar fona alıp nemalandırıyordu. fon taa pazartesi günü alınacak ve 3 günlük faiz kaybım oluyor. bu konuda ne düşünüyorsunuz? bu IPB'ye mahsus bir durum mu?

2. IPB de son emir saati 13 veya 13 : 30 idi. Siz bugün 14 : 30 da emir verdiğiniz için emiriniz yarın işleme alınacak. Yani yarın Cuma günü emir vermiş olacaksınız.

3.  Alıntı Originally Posted by istanbullu1963 Yazıyı Oku
    arkadaşlar, bugün öğleden sonra 14.30 gibi, IPB fonuna yüklü miktarda giriş talimatı verdim. yeşil yoncalı banka alış emrini almış (bekliyor yeni giriş) diyor. buraya kadar sorun yok ama parayı vadesiz hesapta bırakmış. oysa hatırladığım kadarıyla daha önce valör tarihine kadar fona alıp nemalandırıyordu. fon taa pazartesi günü alınacak ve 3 günlük faiz kaybım oluyor. bu konuda ne düşünüyorsunuz? bu IPB'ye mahsus bir durum mu?
    Kapta ipb fonunun alım saati 09:30-13:30 yazıyor. Ben de aynı bankadan dün fon aldım bir günlüğüne garanti para piyasası fonu sonra esas fonu aldı.

4.  Alıntı Originally Posted by istanbullu1963 Yazıyı Oku
    arkadaşlar, bugün öğleden sonra 14.30 gibi, IPB fonuna yüklü miktarda giriş talimatı verdim. yeşil yoncalı banka alış emrini almış (bekliyor yeni giriş) diyor. buraya kadar sorun yok ama parayı vadesiz hesapta bırakmış. oysa hatırladığım kadarıyla daha önce valör tarihine kadar fona alıp nemalandırıyordu. fon taa pazartesi günü alınacak ve 3 günlük faiz kaybım oluyor. bu konuda ne düşünüyorsunuz? bu IPB'ye mahsus bir durum mu?
    Emirleri hep 13:30 öncesinde verdiğim için yapcep platformu harici hep nemalandırma yaptı kullandığım bankam. Bir ihtimal siz 14:30 saatinde emir girişi yaptığınız için yarın nemalandırma yapacaktır diye düşünüyorum tecrübeli arkadaşlar daha detaylı açıklama yaparlar.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

5. Teşekkürler Sn. Realities. İyi akşamlar.

6. Rpd +1,04%
    rık +0,84%

13:30 dan sonra verilen alislarda.nema olmuyor biliyorum

8. Günaydın

Hisse senedeki fonu alacaklar için bazı fonların yılbaşında bugüne endeks ile kıyaslaması. Yatayda bariz iyi fonlar var.

Buda 1 Eylülden bugüne takip ettiğim fonların genel durumu.

Sayfa 204/551 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •