Sayfa 99/543 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 4342 madde; 785 - 792 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1. Finansbank kasımda kapalı uçlu dolar fonu çıkartacakmış, ama 15 aylık... Benim düşüncem ilave para gelmezse, prim meselesini tekrar gevşetecekleri. O yüzden artık ilave uzun vade düşünmüyorum

2.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Finansbank kasımda kapalı uçlu dolar fonu çıkartacakmış, ama 15 aylık... Benim düşüncem ilave para gelmezse, prim meselesini tekrar gevşetecekleri. O yüzden artık ilave uzun vade düşünmüyorum
    benim yarın ddkkm dönüş var. 92 güne net %8, 6 aya net %9,50 dedi az önce benim banka mt. serbest döviz fonu konusunu şimdilik erteleyeceğim gibi görünüyor. ddkkm vadesi konusunda kararsız kaldım. 6 ay oranı cazip ancak dediğiniz gibi bir gevşeme olursa tekrar çılgın oranlar görür müyüz diye de düşünür oldum. zira başka bir banka net %11 prim veriyoruz bu aralar dedi. bankalar arası geçişi serbest bırakırlarsa ortalık şenlenebilir. bilemedim.

3.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    benim yarın ddkkm dönüş var. 92 güne net %8, 6 aya net %9,50 dedi az önce benim banka mt. serbest döviz fonu konusunu şimdilik erteleyeceğim gibi görünüyor. ddkkm vadesi konusunda kararsız kaldım. 6 ay oranı cazip ancak dediğiniz gibi bir gevşeme olursa tekrar çılgın oranlar görür müyüz diye de düşünür oldum. zira başka bir banka net %11 prim veriyoruz bu aralar dedi. bankalar arası geçişi serbest bırakırlarsa ortalık şenlenebilir. bilemedim.
    Su ortamda ddkkm icin %8 ortalaminin ustunde yuksek oran fona bulasmaya gerek yok

ya dovize donup sadeleseceksiniz %5 oranlardan ya da ddkkm ye devam

Yakin gelecekte hazine bir borclanmaya daha cikacak gibi yine doviz bulacaktir kisa vade icin bu da bir odemeler dengesi krizine hala uzagiz gibi algilayabiliriz o eski cilgin rakamlar uzak henuz

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Corbaciyan Yazıyı Oku
    Su ortamda ddkkm icin %8 ortalaminin ustunde yuksek oran fona bulasmaya gerek yok

ya dovize donup sadeleseceksiniz %5 oranlardan ya da ddkkm ye devam
    hocam, dediğim gibi ddkkm'ye devam kararı aldım zaten. kararsız kaldığım nokta 3 ay vade %8 mi 6 ay %9,50 mi idi ama dediğinizi de göz önünde bulundurunca %9,50 netle 6 ay bağlamak daha mantıklı sanırım. diğer bankalardan ddkkm dönüşlerimde duruma göre fonlara bakarım artık. tekrar teşekkürler.

5. Gençler söz verdiğim gibi koyuyorum size grafiği aşağıda görebilirsiniz.
    https://invst.ly/11zpi4

6. Yemen İsraile savaş ilan etmiş

https://en.mehrnews.com/amp/207802/

Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    evet...öğrenmek istediğim bu,, birde nitelikli yatırımcı olmak için veya olduktan sonra ayrıca bir bedel ödeniyormu?
    Herhangi bir kurumdan nitelikli beyanında bulunursanız, tüm kurumlardan serbest fonları alabilir hale geliyorsunuz.
    Ayrıca ödenen bir bedel yok

8. IZB fonu aldım pazartesi.(serbest fon sepeti fonu)..saat 13:30 dan önce...

hesabıma perşembe geçecekmiş...merak ettiğim perşembe açıklanacak fiyat nasıl hesaplanıyor...? bilen var mı?

çarşamba günü son veriler ile mi olacak?

Sayfa 99/543 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •