Sayfa 177/543 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon
Arama sonucu : 4342 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    teşekkürler hocam. yarın öbür gün altın yukarı gitmeye devam ederse gümüşe takılmayı düşünüyorum. ikisi de düzeltme yaparsa az bekleyip uygun yerden ikisine eşit girmeyi. ikisi de uçup giderse rakıya girerim artık.

Bugün yönü istikameti net göreceğiz. Aşağı basarlarsa ve bize bir şansa daha tanırlarsa köküne kadar alırım elimde son kalan para ile. Aşağı basmaları ve gümüşü düşürmeleri için duacıyız. Hadi basın koçlar aşağıya da bize ek daha fazla gümüş almak için bir fırsat verin bakim.

Alıntı Originally Posted by SNOOPY Yazıyı Oku
    Tle fonu için ne düşünüyorsunuz? Getirileri iyi görünüyor. Fonu dolar ile almak mümkün mü? Nasıl dolar ile alabiliriz?
    İlginç Mayıs dan sonra fiseklemis , usd cinsi satışı var ise alınır , bakayim

Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    İşin içinde NBD olmasaydı belki lokal banka ülke içinde hallolur olurdu. NBDden dolayı kesinlikle dediğiniz olamaz. NBD uluslararası regülasyona uygun olmayan 1 kuruşu bile ödettirmez.

https://www.emiratesnbd.com/en/about...nbd/governance
    Futbolcu avukatları , müdüre hanımı ağzına almayıp , Denizbank sorumludur aciklama si yapiyorlar , malum.para orada var , dilerim dediğiniz gibi olur

4.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Futbolcu avukatları , müdüre hanımı ağzına almayıp , Denizbank sorumludur aciklama si yapiyorlar , malum.para orada var , dilerim dediğiniz gibi olur
    Benim dilememle ilgisi yok. Denizbank mecburen NBD den dolayı tüm uluslararası yönetişim Governance standartları ile %100 uyumlu olmak zorunda. Denizbank sadece Türkiye BDDK ya karşı sorumlu değil, aynı zamanda grubun ana hissedarın bağlı olduğu tüm uluslararası standartları da sağlamak zorunda. Buna imza atacak tüm bankacılar döt altına gidebilirler. NBD bunlara direk dava açabilir şahıs olarak. Bu yüzden olay uluslararası Governance standartları doğrultusunda bir çözüme gider zorunlu olarak.

Benzer bir olay Morgan Stanley de de yaşandı. Bir kuruş ödemedi. Ödeyemez. Kaydı yok.

The fraud committed by Shawn Good was conducted outside Firm systems and involved transfers to Good that were made from client accounts held elsewhere, the statement said.

https://www.cnbc.com/2023/07/20/morg...zi-scheme.html

5. Gold price vs US Debt

6.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Bugün yönü istikameti net göreceğiz. Aşağı basarlarsa ve bize bir şansa daha tanırlarsa köküne kadar alırım elimde son kalan para ile. Aşağı basmaları ve gümüşü düşürmeleri için duacıyız. Hadi basın koçlar aşağıya da bize ek daha fazla gümüş almak için bir fırsat verin bakim.
    abooww.. altın ons +%3,20 2137$..

7.  Alıntı Originally Posted by Foncu Yazıyı Oku
    Isbankasındayım T+3 den satınca (pazartesi sabah satmıştım) persembe öğleden sonra yatırdılar. Bir fon daha alınca pazartesiye sarkıttılar gecelik 32 den repo ile. Çakal ********ler. Hoş bütün bankalar öyle. Dün bekleyip bugün ppf ye geçip pazartesiye kadar yürüyecektim. Bende hata. 5 gün 32 den repo ile bekliyorum. Bütün dolar kazancım gitti. Ne kadar hıyarım. Neyse umarım geri alırız. Yatırım hesabını kapatacağım. Müşteri kaybettiler. Kendileri bilirler. Hayır yani anlamaz zannediyorlar herkesi ondan bu rahatlık . Ben sabahtan satış emrini vermişsem bana sabah yatıraksın öğleden sonra değil. Bir de maden böyle bir şey yapıyorsun repoyu piyasaya göre yap it oğlu
    bu konuda acizane vakıf bankı tavsiye ederim. cuma günü fon alışı verdim. bu gün hesaba geçecek ama üç günlük 0,31 kazancımı da alacağım. yüzbin lirama 310 lira vk6 ppf gayet güzel.

8. Arkadaşlar burada bütün fonlara ait günlük güncellenen çok güzel bir tablo vardı. Günlük haftalık aylık yıllık getiriler görünüyordu. Ona ulaşamıyorum, artık kapandı mı?

Sayfa 177/543 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •