Sayfa 522/545 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532 ... SonSon
Arama sonucu : 4356 madde; 4,169 - 4,176 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
     Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Aklınız varsa bu seçim sonuçlarından sonra alayı batık olan bu devlet bankalarında 1 delikli kuruş bile tutmayın derim..
    mecburum... başka seçeneğim yok
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Fon alımı için vakıfbank'dan alım yapan var mı aranızda bilmiyorum ama Tefasdan aldığım IPV fonu 3 gündür güncellenmiyor.. Fiyat artışıda yansıtılmıyor.. Kıllandım valla :)... İyigelir ve tefasdan takip ediyorum :)

Vakıf Trade Online uygulamasında güncellenmiş. Oradan baktınız mı? IPV değeri 44,511690 gösteriyor.

https://www.vakifbank.com.tr/tradeon...px?pageID=1157

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
     Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Vakıf Trade Online uygulamasında güncellenmiş. Oradan baktınız mı? IPV değeri 44,511690 gösteriyor.

https://www.vakifbank.com.tr/tradeon...px?pageID=1157
    evet orda öyle.. ama vakıfbank cep ve internet şubesinde değişmemiş.... 44,336996 birim fiyatı..
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    evet orda öyle.. ama vakıfbank cep ve internet şubesinde değişmemiş.... 44,336996 birim fiyatı..

Yazılım hatasıdır. Önemli olan tefas taki MKK daki fiyatı. Bankanın ne gösterdiğinin bir önemi yok.

Böyle durumlarda çağrı merkezine hata kaydı açın. Yazılım hatalarını bazen farketmiyorlar. Çağrı açınca düzeltiyorlar.

Sizin için önemli olan MKK daki fiyat. Takas yapılırken ödemeyi karşı taraftan alıp sizin bankaya parayı yatırıyor. Kendi bankacılık sisteminde Tefas fonu değeri yanlış bile olsa mühim değil. Ama siz yine de bankaya hata kaydı açın. Yazılım hatasını düzeltirler kısa sürede.

Ben bir sürü hata düzelttirdim değişik bankalarda. Bankalarımız mükemmel geri dönüş konusunda. Kısa sürede hemen çözüyorlar. Devleti de Özeli de başarılı.

5. Ykredi üzerinden valörlü fon alımında, emanette duran para nerede nemalandırılıyor?

6.  Alıntı Originally Posted by tantrum Yazıyı Oku
    Ykredi üzerinden valörlü fon alımında, emanette duran para nerede nemalandırılıyor?
    Ppf alıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    Ppf alıyor.
    Sn. Ege35, teşekkür ederim. Hangi ppf olduğuna dair bir bilginiz var mı? YVD mi, YLB mi?

8.  Alıntı Originally Posted by tantrum Yazıyı Oku
    Sn. Ege35, teşekkür ederim. Hangi ppf olduğuna dair bir bilginiz var mı? YVD mi, YLB mi?
    YLB alıyor, çok bir fark yok zaten aralarında.

Sayfa 522/545 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •