Sayfa 503/543 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513 ... SonSon
Arama sonucu : 4342 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bu arada yarım MB faiz kararı var.
    Az da olsa artış olabilir, ama nisanda artış ise kesin gibi.
    Tabi politikalarda ciddi bir değişiklik olmazsa ve yeniden rekabetçi kur politikasına dönmezsek.
    Seçime 10 gün kala faiz arttırabileceklerini sanmıyorum. Zaten biliyorsunuz nas var.

2. Ipv yanlış hatırlamkyorsam, kalalı uçlu fondu. Nisan gibi doluyordu.

3.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    FED faizlerinde zirve görüldü diye yorumladım. Altın ve Gümüş ralli yapabilir o zaman. Hisse senetleri de uçuşa geçer.
    Evet faiz bu kadar, bu yıl 3 kere düşürmeyi deneyecekler.

Kriptolara giden para ve aslında olmayan sanal altın olmasaydı, gerçek altına gidecek parayla rahatlıkla yükselir bundan sonra diyebilirdim ama bunlar varken ne olur bilmiyorum.
    Sünger gibi emiyorlar fazlalığı.

4.  Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    Seçime 10 gün kala faiz arttırabileceklerini sanmıyorum. Zaten biliyorsunuz nas var.
    cesur olsalar şubatta arttırıp hiç bu ayki döviz hareketine imkan vermezlerdi..

5.  Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    Doğru söylüyorsunuz ama durum çok sıkıştı. Büyük miktarda döviz yakılıyor şu seviyede tutmak için, dayanacak hal kaldı mı bilmiyorum.

Ama bir de şu var, aslında doların bu seviyede kalması ekonomi yönetiminin de işine gelmiyor, en ucuz şey dolar oldu nerdeyse.
    İhracat zora girdi.
    Kontrollü gitsin deyip salabilirler de. O zamanda bir tur daha enflasyonu göze alacağız.

6. Denizbank onikinci serbest doviz fon (das) var aylik getirisi sanirim %0.4 civarinda
    115k$ icin gunluk getirisi yaklasik 14-15$
    bundan daha iyi getiriye sahip bir fon yada alternatif varmi ?
    doviz mevduat ta sanirim bu orani veren bir banka bulunmamakta
    ....

7.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    altıncılar kısa-orta vadede dolar bazında %20-30 para kaybedecek. it köpek hemen saldırdığı için neden yazamıyorum ama yıl sonu dalga geçmeye mecbur gelicem ondan kaçarınız yok: ) eh bu yabancı bankaların tahminlerine 100 defa kandırılanın da hakkı artık..

Ha ha ha. Marahaba televole.

8. Şu anda daha iyisini bende bulamadim full DAS devam ediyorum

Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Denizbank onikinci serbest doviz fon (das) var aylik getirisi sanirim %0.4 civarinda
    115k$ icin gunluk getirisi yaklasik 14-15$
    bundan daha iyi getiriye sahip bir fon yada alternatif varmi ?
    doviz mevduat ta sanirim bu orani veren bir banka bulunmamakta

Sayfa 503/543 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •