Sayfa 289/548 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389 ... SonSon
Arama sonucu : 4384 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Ya olursa maazallah, dolar da bitermi acaba?

Bu arada dokuzuncu köy, onuncu köy de olmadı onbirinciye kadar geldiniz demek.
    Eskilerden kim kaldı.

Texas doubles down in unprecedented border dispute with federal government
    "We are a very critical issue right now because we're testing, really, the essence of the Republic of the United States and whether or not the Supreme Court has authority," said Haim Vasquez, an immigration attorney.

https://www.cbsnews.com/texas/video/...al-government/

Dostum bizim gruba gel orda bilgiler mevcut...

https://www.hisse.net/topluluk/showt...=50332&page=63

Alıntı Originally Posted by tantrum Yazıyı Oku
    Portföyünün büyük bir kısmı "Döviz cinsi kamu iç borçlanma araçları" 'ndan oluşan bir serbest (döviz) fon alacağım.

Döviz cinsi kamu iç borçlanma araçları, eurobondlar gibi cds ten etkilenir mi?
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

YP tahvil yada eurobond alirsaniz vergi hesabi kitabi yapmaniz beyanname vermeniz gerekir.

Alıntı Originally Posted by joli Yazıyı Oku
    "Döviz cinsi kamu iç borçlanma araçları" zaten 30 Nisan 2024 kadar alındığında vergiden muaf (%0 stopaj). Neden fon alıyorsunuz? Bulursanız kendisini alın. Bu döviz fonları %10 stopaja tabi üstelik.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

4.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Texas doubles down in unprecedented border dispute with federal government
    "We are a very critical issue right now because we're testing, really, the essence of the Republic of the United States and whether or not the Supreme Court has authority," said Haim Vasquez, an immigration attorney.

https://www.cbsnews.com/texas/video/...al-government/
    kastirsef ağa bu kzlnin fon büyüklüğü afo dan fazlaymış. kuveyt muveyt diyip küçümsedim de yeni alımlarımı hem düşük yönetim ücreti hem daha büyük deniz olması hasebiyle kzlye yapacağım. yardım için teşekkür ederim.
    her yerden demettü kazandırır mı?
    29.01.2024:brisa 900m$ , ttrak 2500m$ ,ons 2050usd ^^ ilk checkup: 29.07.2026

5. Merhaba arkadaşlar elimde DYN fonu var, tutmakla satmak arasında kararsızım.Bu fon hakkında olumlu olumsuz görüşlerinizi bekliyorum.

6. Sayın ozbek,
    Ben RPD yaptım çok memnunum.
    Yorumlarım ve yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kendime not: İt olma beyefendi ol ki ardından iyi ansınlar.

7. Para Piyasası Fonları / Dolar Analizleri

29 Ocak 2024 - 28 Aralık 2023 arası takip ettiğim bazı para piyasası fonlarının ve doların 32 günlük vadeli mevduat faiz eşleniği

Para Piyasası Fonları
    BGP 46.39%

Dolar (T.C.M.B. saat 15:30 Döviz Alış Kurlarına göre)
    USDTL 36.71%

8.  Alıntı Originally Posted by tantrum Yazıyı Oku
    Para Piyasası Fonları / Dolar Analizleri

29 Ocak 2024 - 28 Aralık 2023 arası takip ettiğim bazı para piyasası fonlarının ve doların 32 günlük vadeli mevduat faiz eşleniği

Para Piyasası Fonları
    BGP 46.39%

Dolar (T.C.M.B. saat 15:30 Döviz Alış Kurlarına göre)
    USDTL 36.71%
    Sayın tantrum,
    Çok teşekkür ediyorum. PPF'lerde önümüze ışık tutuyorsunuz.
    Yorumlarım ve yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kendime not: İt olma beyefendi ol ki ardından iyi ansınlar.

Sayfa 289/548 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •