Sayfa 331/543 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431 ... SonSon
Arama sonucu : 4342 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

Alıntı Originally Posted by katırcı_bedri Yazıyı Oku
    IPB 11 gündür bende %6,72 getiri var..stopaj düş 6.05 bence güzel gidiyor..bu fonu eskiden takip ederim..bence toparlarlar..
    son 3 aylık performansını değerlendiriyorum.
    Eski performansından çok uzak. Eskiden bisti 2 ye katlardı.

Syn Valfranc yine de teşekkür ederiz art niyetli kötü yönetilen fonları yazalım alırken daha dikkatli oluruz..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

3. hisse fonları riskli bulup mevduat üstü getiri arayışında olanlar eib(aylık %5) ve eic(aylık %6) civarı istikrarlılar, incelemenizi tavsiye ederim

Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    hisse fonları riskli bulup mevduat üstü getiri arayışında olanlar eib(aylık %5) ve eic(aylık %6) civarı istikrarlılar, incelemenizi tavsiye ederim
    EIB ve KRF benim listemde var ama onların yerine fon sepeti fonları aldım..Bakalım doğru mu yaptım..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Ppf 3.5 iken en az 6 getiri aramak lazım , tabi BIST yada yabanci düşüşlerde tampon olması gerekli

6.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    hisse fonları riskli bulup mevduat üstü getiri arayışında olanlar eib(aylık %5) ve eic(aylık %6) civarı istikrarlılar, incelemenizi tavsiye ederim
    Eib'e biraz baktım, bimeks tahvili (batık galiba) ve ktlev lider pegyo gibi hisseler var.

İyi gidiyordur bilemem de bana mevduata bi tık yukarı alternatif olarak pek sıcak gelmedi...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Hangi kız anasına sorsan '' en güzel kız benim '' der. Borsacılar sürekli yükseleceğine , dolarcılar her an devalüasyona , faizciler kılçıksız - risksiz olduğuna inanır.

Oysa herkesin konuştuğu değil, patronun istediği olur. Patron ne ister ? Bunu anlamak için empati yapmak lazım. NAS derken ülke neler kaybetti ama diyenler neler kazandı ? Şimdi , normale döndüklerini söyleyenleri alkışlayanlara bakılırsa ( bunlar güya muhalifti ve sabah akşam eleştirenlerdi ) her şey çok güzel olacak. Doğru yolda gidiliyor. Acabaaaa .....

İşte seçime kadar muhalifleri bile inandırmayı başarmanın yolunu bulanlar seçimden sonra yol değiştirir mi , değiştirirse hangi istikamete giderler ? Bunu bilen piyangoyu kazanır. Bilet almayı unutmamak şartıyla.

8. Fonların detayına bakmak isterseniz bu site her detayı veriyor. Sondaki üç harfi değiştirerek istediğiniz fonun her detayını görmeniz mümkün. Çok başarılı bir site.

Mesela IJH fonu detaylı künyesi.

https://fundflux.io/fund/ijh

Sayfa 331/543 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •