Sayfa 459/543 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509 ... SonSon
Arama sonucu : 4343 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Hafta başı satış yaptım orada 14 günde net %19 aldım. Dün % 5düştü. Ama yine alırım..
    Abu bu %5- yi bana kitlemesinler
    fiyata fln bakmadım, tüm bakiyeye al dedim
    09:45 de emiri göndermişim
    bu yazıyı okuyunca az önce iptal edeyim dedim.. iptal edilemez yazıyor
    ne ayak bu anlamadım
    ebenin şaplağı ile imamın pamuğu arasında geçen zamana HAYAT diyoruz.

Nasdaq 18 üstü kapadı...Haftalıkda da 18 üstü bizi 25 e götürür mü a.q.

3. Ak portföy bugünden itibaren yılsonuna kadar her ay için ayrı ayrı olarak 50000-100000 TL arası yada 100 000 TL üstü değerde fon alan yeni müşterisine o ay sonunda 3000 yada 7500 TL'lik ARL fonu hediye edecek.
    Ay içinde parça parça da alınsa aysonundaki değer 50 000 ve üstü ise o ay için hediye fon kazanacaksınız.Aldığınız fon 50 bin üstü de olsa ay sonunda değeri 50 bin altına inerse hediye yok.
    Eski inaktif müşterilerde dönerlerse kampanyaya katılabilecekler.
    Kampanya için dijitalden yeni müşteri olmak lazım.

O ay için ilk 5000 başvurucudan biri olmak lazım

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1249564
    (Duyuru metnini tıklayın)

Böylece hediye fon uygulaması da başlamış oldu.

4. İstanbul Ticaret Odası (İTO) verilerine göre İstanbul'da perakende fiyatlar 2024 Şubat ayında bir önceki aya göre yüzde 4,07, toptan fiyat hareketlerini yansıtan Toptan Eşya Fiyatları indeksi ise yüzde 4,64 oranında arttı.
    https://www.bloomberght.com/istanbul...-artti-2348537

PPF'ler enflasyona yenildi. Ana paralar eksildi.
    Ancak %50 net faiz alabilirseniz belki başabaş çıkabilirsiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Ak portföy bugünden itibaren yılsonuna kadar her ay için ayrı ayrı olarak 50000-100000 TL arası yada 100 000 TL üstü değerde fon alan yeni müşterisine o ay sonunda 3000 yada 7500 TL'lik ARL fonu hediye edecek.
    Ay içinde parça parça da alınsa aysonundaki değer 50 000 ve üstü ise o ay için hediye fon kazanacaksınız.Aldığınız fon 50 bin üstü de olsa ay sonunda değeri 50 bin altına inerse hediye yok.

TEB ve İNG Bank, belirli oranda fon alan müşterilerine hoş geldin faizi bitimi sonrasında ek faiz veriyorlar. Yine Alternatifbank ve Fibabank, belli oranda fon bulundurmanız karşılığında hoş geldin dönemi sonrasında 1 veya 0.50 puan ekstra faiz veriyorlar. Fon yatırımcıları artınca alım satım işlemi komisyonları mı iştah kabartıyor nedir?

Akbank, dört büyük banka arasında karını en az artırabilen banka. Hem en yüksek hoşgeldin faizini veriyor hem de hediye fon işine girmiş, o İnternet rezaleti kimbilir kaç müşteriye mal oldu, anlaşılan hala toparlayamadılar.

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Ak portföy bugünden itibaren yılsonuna kadar her ay için ayrı ayrı olarak 50000-100000 TL arası yada 100 000 TL üstü değerde fon alan yeni müşterisine o ay sonunda 3000 yada 7500 TL'lik ARL fonu hediye edecek.

Bende BGP var mesela, kapsam dışımıyım?
    Ak portföyde hesap açtırmak ne demek acaba, tefaşta alınamayan fonları almak için mi

7.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Bende BGP var mesela, kapsam dışımıyım?
    Ak portföyde hesap açtırmak ne demek acaba, tefaşta alınamayan fonları almak için mi
    Akbankta dijital yoldan hesap açan yada 1 aydan eski kapalı hesabını aktive edenler yeni müşteri sayılacak

Başka yerden alınma Akportföy fonu olanlar da Akbankta yeni hesap açarsa faydalanılar

Ama eldeki fonlar olmaz yeni fon da alınacak

O ay ilk 5000e de girilecek

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Akbankta dijital yoldan hesap açan yada 1 aydan eski kapalı hesabını aktive edenler yeni müşteri sayılacak

Başka yerden alınma Akportföy fonu olanlar da Akbankta yeni hesap açarsa faydalanılar

Ama eldeki fonlar olmaz yeni fon da alınacak

O ay ilk 5000e de girilecek
    Yeni müşteri , zaten kredi falanda veriyorlar 0 faiz

Sayfa 459/543 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •