Sayfa 529/544 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539 ... SonSon
Arama sonucu : 4346 madde; 4,225 - 4,232 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hergün yüzde 0.11 getiren MPF aktif kısa vadeli kira fonu bugün yüzde sıfır yazmış böyle bir şey nasıl olabilir?

MPF nin fiyatı var. Vakıfbank Online Trader uygulamasından bakın. Android veya IOS tan kurun. Fonu arayın takip listenize ekleyin.

Ancak Aktif Portföy bu hafta IDL ve MPF hariç diğer hiçbir fonun yeni fiyatını yayınlanmamış. Tatil diye.

Gmstr piyasa fiyati net aktif degerin 1.6 tl altinda kaldi. Yarim güne bağlı değilse ne zaman böyle olduysa ardından global gümüşte düşüş oldu. Bakalim yine aynisi olacak mi

M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Teşekkürler , my finans , her sorduğumda detay bilgi veriyorsunuz, çok makbule geçiyor, sağolun eksik olmayın.
    Rica ederim, bu arada güncelleme gelmiş, düzelmiş galiba fiyat, artı getirmiş yine, gözünüz aydın.
    Ben artık hiçbir fonun saat 12 öncesi fiyatına itibar etmiyorum zira değişiklikler, güncellemeler çok oluyor.

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Rica ederim, bu arada güncelleme gelmiş, düzelmiş galiba fiyat, artı getirmiş yine, gözünüz aydın.
    Ben artık hiçbir fonun saat 12 öncesi fiyatına itibar etmiyorum zira değişiklikler, güncellemeler çok oluyor.
    Bu fon alıp satma, alınacak fon seçme işleri hisse alımı kadar karmaşık üstadım bir de geçmiş performansa bakarak alış yapıyorsunuz bir daha o performansı göremiyorsunuz, fonun içinde olanların değeri kadar talep değeri de önemli oluyor bazı fonlarda bu konuda bir seminer dinlemek lazım. Basit bir şey değil.
    Size ve buradaki arkadaşlara huzurlu , sağlıkla geçen, iyi bir bayram dilerim.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Bu fon alıp satma, alınacak fon seçme işleri hisse alımı kadar karmaşık üstadım bir de geçmiş performansa bakarak alış yapıyorsunuz bir daha o performansı göremiyorsunuz, fonun içinde olanların değeri kadar talep değeri de önemli oluyor bazı fonlarda bu konuda bir seminer dinlemek lazım. Basit bir şey değil.
    Size ve buradaki arkadaşlara huzurlu , sağlıkla geçen, iyi bir bayram dilerim.
    Çok doğru bir tespit. Gördüğüm kadarıyla fon riski 4/7 ve üzeriler için geriye dönük analiz yapsanız bile bir çok fonun izâhnamesindeki yüzdesel içerikte tutmuyor. İyi irdelemek lazım. Almayı seçtiğiniz fonun içeriği ile gerçek fonun içeriği arasında uçurum var. Hatta bazı fonların orijinal sayfasında fon içeriğinin dönemsel güncellemesi bile yok. Coin piyasası gibi regülasyon megülasyon hak getire..
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

6.  Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    Gmstr piyasa fiyati net aktif degerin 1.6 tl altinda kaldi. Yarim güne bağlı değilse ne zaman böyle olduysa ardından global gümüşte düşüş oldu. Bakalim yine aynisi olacak mi

M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yanlış bakıyorsunuz galiba. GMSTR 181.95 kapattı.

Gösterge Net Aktif Değer
    09.04.2024 13:54:37
    181,8635 TL% 2,87

http://www.gumustr.com/gumus-fonu-fon-bilgileri

Zbj 6gunluk 0.7888 dün de kötüydü bugün iyice sıvamış

8. Tefas Fon alıp satmak için bence en iyilerden birisi şu anda NKOLAY mobil uygulaması. Çok başarılı. Deneyin hak vereceksiniz. Arayüz çok sade.

Bir de fonalırken valör beklerken IDL veya MPF alıyor.

Hesap işletim ücreti ve mkk ücreti de almıyor diye yazmışlar.

Oldukça beğendim. Ufak bir deneme yapıp fon aldım ve şu anda yeni alacağım fonkarın çoğunu buraya taşımayı düşünüyorum.

Kullananlar varsa yorumlar lütfen.

Sayfa 529/544 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •