Sayfa 153/258 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon
Arama sonucu : 2064 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by erdi Yazıyı Oku
    Gerçekten artık kabak tadı vermeye başladı. Sanki ATH yapmış gibi geri geliyor bir de. TL Zirvesine daha %27 var.
    Aynen öyle bu endekste 1.5 düşüş, can sıkıyor. Endeks zirvesinde, hisse yakınında bile değil zirvesinin.

2. Şimşek'in açıklamaları sonrası borsa toparladı, hisse de ayak uydurdu çıkışa. Yine hacim çıkışta yüksek. 108.5i direnç yaptı gibi.

3. 108.40da 55 k var, kademeler hemen doluyor. Sn.tovbekarin dediği gibi bir tahta yapicimiz olsa iyi olur sanki.

4. Son 40 dk aralıksız satış yedik. Bu arada Ukraynanin yeniden inşaası için Türkiye ile anlaşma haberi çıkmış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,284
     Alıntı Originally Posted by paracelsus Yazıyı Oku
    Son 40 dk aralıksız satış yedik. Bu arada Ukraynanin yeniden inşaası için Türkiye ile anlaşma haberi çıkmış.
    savaş bitti mi ki?

40 dakika satış iplikçinin varlığına delalet. sanırım dün de bir miktar satış kondu ve geçilmedi... bugün de benzer satışlar var gibi dediniz... muhtemel ki birileri tahtanın sahibi benim diyor. o koymasa idi bu satışları birileri kaldırır geçerdi ( not benim derinliğim yok ve sizin ve sosyal medyadaki yazılanlar üzerinde yorum yapıyorum ciddiye almayınız )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,284
     Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    savaş bitti mi ki?

)
    ukrayna ile ilgili bir tek

Ukrayna’nın Yeniden İnşası Forumu | İstanbul haberini bulabildim ve temennilerden bakın biz ne kadar büyük mühendislik harikaları yapıyoruzdan öteye gitmeyen konuşmalar...
    önce savaşın bitmiş olması arkasından finansmanın sağlanması gerekiyor. sonra da görev ya da işin size verilmesi... Sosyal medyada bazı haberler çok çabuk ve saçma sapan yayılmakta... ama gerçekler çemişgezektir çoğu zaman...
    mesela sizlere Afganistan örneğini hatırlatayım. havaalanının işletmesi bile verilmedi değil mi? halbuki ne güzellemeler , ne masraflar yapmıştık...

yatırımcı uyanık olmalı ve trene atlamaktan imtina edebilmelidir... çoğu zaman haberler tüyolar doğru bile olsa mal pazarlamak için ortaya saçılmaktadır ve saman alevi gibi geçer gider. ama siz hisseyi almışsınızdrı ve gaza gelmenin sonu epey acı olacaktır...

ayrıca bugün birileri borsacı dedenin dediği gibi diyerek güzelleme yapmış... iki defa izledim kendisini... hikaye demek bile iyi kalır borsa bilgisi üzerine. sadece düşük sermayeler üzerine pazarlamalarda bulunuyor...

bu yıl belki de önümüzdeki diğer dönemler kazanmaktan çok muhafaza dönemine geldik gibi. eğer kaynak oluşturabilirsek biriktirme dönemlerine girdik...ezberleri bozarak düşünmek gerekiyor sanırım...
    zinhar yatırım tavsiyesi değildir...

7. Ticaret Bakanı Ömer Bolat, gelecek aylarda her iki ülkenin resmi onay prosedürleri tamamlandıktan sonra Türkiye-Ukrayna Serbest Ticaret Anlaşması'nın yürürlüğe gireceğini belirterek, "Birkaç ay içinde Türk müteahhitleriyle birlikte biz de Ukrayna'ya gideceğiz ve Türkiye-Ukrayna görev gücünün ilk toplantısını Ukrayna'da gerçekleştireceğiz." dedi.
    "Türk firmalarının Ukrayna'nın yeniden inşa ve imarında Ukrayna hükümetiyle işbirliği yapması konusundaki mutabakat zaptını Sayın Cumhurbaşkanımızın 2022 yılında Ukrayna'nın Lviv şehrinde yaptığı resmi ziyaret sırasında Sayın Kubrakov ile imzalamıştık. Bu mutabakat zaptının hayata geçirilebilmesi ve oradaki belirlenmiş tedbirlerin eylem planına dökülmesi noktasında Türkiye ve Ukrayna resmi makamları, Türkiye-Ukrayna yeniden inşa görev gücü kurulmasına ilişkin uygulama esaslarını titizlikle çalıştılar ve bugün imza aşamasına getirdiler.
    Konuşmanın ardından Bakanlar Bolat ve Uraloğlu ile Ukrayna Başbakan Yardımcısı Kubrakov'un katılımıyla Türkiye ile Ukrayna arasındaki mutabakat zaptının uygulama esaslarına ilişkin imza töreni gerçekleştirildi.

Haberle ilgili ulasabildiklerim bunlar. Zannediyorum Enka hareketinin nedeni de buydu. Bilmiyorum bugün bir etkisi oldu mu hisseye.

Konya'da.....
    Meram elektrik bölgesinde..
    Muhteşem Karapınar GES'i kaçırdılar..
    Bunları kaçırırlar mı?

https://enerji.gov.tr/duyuru-detay?id=20427
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Sayfa 153/258 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •