Sayfa 177/257 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227 ... SonSon
Arama sonucu : 2055 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1. Adamı öldürdün..
    Yapma böyle şeyler ejder bey
    -Başarılı bir yatırım sabır, disiplin ve zaman gerektirir. Ne kadar yetenekli olduğunuz ya da ne kadar efor harcadığınızın bir önemi yok. Bazı şeyler sadece zaman gerektirir. 9 farklı kadını hamile bırakarak 1 ayda bebek sahibi olamazsınız. WARREN BUFFET

2. Çaylarrrrrr

3. Eeeeee
    Leyla ablanin 17 ml lotları nolcek şinci ?

4.  Alıntı Originally Posted by bulutafeg Yazıyı Oku
    Adamı öldürdün..
    Yapma böyle şeyler ejder bey
    Onu hepimiz öldürdük, gitme kal diyemedik..

Destek veremedik,yaninda olamadik, kendi kendine bıraktık..
    Ozellikle Halay çekilmesi çok yanlış oldu..

Bizi görüyordur bir yerlerde,affetsin bizleri

5. 8 milyon yatırımcı ! var.
    -Başarılı bir yatırım sabır, disiplin ve zaman gerektirir. Ne kadar yetenekli olduğunuz ya da ne kadar efor harcadığınızın bir önemi yok. Bazı şeyler sadece zaman gerektirir. 9 farklı kadını hamile bırakarak 1 ayda bebek sahibi olamazsınız. WARREN BUFFET

6. Beyler hisse çıkıyor mutlu olun, daha da çok çıksın. Umarım daha iyi yerlere gelir. Para ordan burdan kazanılır, kaybedilir. Bu hissenin buralara gelmesi ne bitirir, ne de üzer beni. Burdan gelmez başka yerden gelir kismetimizde var ise. Hisseniz var ise tadını çıkartın ama, benim üzerimden dalga konusu yapmanız, geyik çevirmeniz yaşlariniza ve foruma yakışmamış. Forum ve yazarları seviyeli olarak tanıyordum ben. Herkes kendisine yakışanı yaparmış, bunu da gördük. Fikrine değer verdiklerime bol kazanclar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,279
    sn paracelsus
    size sattığınız günü akşamı özel mesaj ile hayırlı olmasını dilemiş ve bir soru sormuştum; sizden daha önce çiylik yaptığım için daha doğrusu yanlış anlaşıldığını bilmediğim için özür de dilemiştim... bazı mesajlarda satmanıza gerçekten üzüldüğümü yazmıştım...
    bugün mesajıınızı yazdıktan hemen sonra itibar puanı ile bir mesaj daha gönderdim... cevap vermediniz hiçbirine... kaldı ki size daha önce herşeyin sağlık olduğuna ve hisse ile ilgili bazı mesajlar yazmıştım ve sabah da belirttiğim gibi piyasanın psikolojilerimizi bozduğunu belirtmiştim...

son mesajınızda bana da siteminiz var ise ki daha önceki hiç bir mesaja lütfedip cevap vermediğiniz için var diye algılıyorum, yapabileceğim başka bir şey kalmadı... eğer ki umuma mesaj yazıyorsanız ayrıntıları belirtmeniz gerekir değilse zaten şahıslara firekt yazmak gerek...
    bilgilerinize

8. Yaktın bizi ejder.
    Yapma dedim sana o kadar.
    Bu arada hergün hisseye ve patronlara bela okumak da seviyeli imiş.
    Bunu da öğrenmiş olduk.

140,6 ATH
    Anlık : 138,2 halayyyyy
    Banko süpürmüş diyorlar.

Sayfa 177/257 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •