Sayfa 232/252 İlkİlk ... 132182222230231232233234242 ... SonSon
Arama sonucu : 2009 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    burada çoğu insanin maaliyeti 3-4 tl (ben dahil) ne zman yazmaya başladığımız ortada...inanmayan gider bakar.

Biz enerji işinden payımıza düşeni aldık...usd bazlı x6 ve üzeri kazandık....

Hala burada olmamazın sebebi tarım, batarya, uçak işleri..

Onun için burada boi yere enerji kolunu hesaplama ft2....kimse iplemez.

Hesap yapacaksan tarım ve batarya sektöründeki muhtemel getirelere yönelik hesap yap.

Evet dün geçmişte kaldı...
    Yarın ne getirecek?

Hazineler değerindeki âtıl arsaların aktif hale gelmesi için de projeler geliştireceklerine ve en az jeotermal tarım, en az uçak tahavvül, en az enerji depolama kadar bir heyecan oluşacağına inanmaktayım.

Daha iyi hisse/ler bulabildiğine inanan varsa sevabına özelden bana yazabilir...
    Ne de olsa mezara kadar değil, pazara kadar alark'lıyım.
    Son düzenleme : 0101; 24-04-2024 saat: 11:04.
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

2. Tüm yaşananlardan sonra Alarko ölen varsa ondan uzak durun. CEO gözümüzün içine baka baka hepimizi yanılttı. Bu daha önce de 2-3 kere olmuştu Ama konduramamıştım son yaşananlardan sonra iyi niyetli olmadıkları ayan beyan ortadayken hala birileri alarko'yu uyuyorsa lütfen onlardan uzak durun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,270
    sn keremarasa göre benden uzak kalacaksınız. gerçi Alarkoyu uyumak nedir anlayamadım ama...

takasları birileri yayınlamış sosyal medyada...
    dediğimiz gibi Bizimdeki ağa satmış 2 107 000 lot
    ve hangi yatırım fonları bilmem ama 5 332 742 lot
    Deniz menkul değerler 1 317 786 lot satmışlar...

alıcılardan dikkatimi çeken info menkulde bazıları 1 013 000 lot almış. muhtemelen küçük yatırımcılardır değil mi . yoksa fonlar satarken neden alsınlar. ne dediniz fon ile şahsi keseler ayrı mı... ya etmey,n eskiden işlerine gelmediğinde fona alırlardı ya da fona taşıtırlar sonra devrederlerdi... ama bunlar eskide kaldılar. şimdilerde bu iş mümkün değil

4. Ben değerlememi rakamlara bakarak yapıyorum. CEO veya patronun ne yaptığı veya ne söylediği zerre umrumda değil. Benim kendi kriterlerime göre rakamlarda anormal bir durum yok. Herkesin kendi bileceği iş tabii. Beğenmeyen satar beğenen bekler. Ben borsa portföyünün tamamını alark’a geçirdim. Bekleyip göreceğiz.

5.  Alıntı Originally Posted by ekserji Yazıyı Oku
    Ben değerlememi rakamlara bakarak yapıyorum. CEO veya patronun ne yaptığı veya ne söylediği zerre umrumda değil. Benim kendi kriterlerime göre rakamlarda anormal bir durum yok. Herkesin kendi bileceği iş tabii. Beğenmeyen satar beğenen bekler. Ben borsa portföyünün tamamını alark’a geçirdim. Bekleyip göreceğiz.
    Bu şekilde gelenlerin çoğu psikolojik destek alıyor şu an. Aklınıza mukayet olun.

--borsada en tehlikeli davranışlardan biri hisse ile özdeşlemektir...aşık olmaktır..birinci de basiret bağlanır ikinci de aşkın gözü kördür..

7. Benim için yazıyorsanız 2011’den beri borsada islem yapıyorum. Dikkat ederseniz borsadaki paramla dedim tüm paramı burada değerlendiriyorum demedim. Borsadaki param toplam portföyümün yüzde 20’si anca eder. Şu an borsada fırsat hissesi olarak değerlendiriyorum. Herkesin kendi stratejisi kendine tabi. Ben 6 aydan fazladır bekliyorum, bu son olanlarla da payımı artırdım. zamanım bol.
    Saygılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,270
     Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --borsada en tehlikeli davranışlardan biri hisse ile özdeşlemektir...aşık olmaktır..birinci de basiret bağlanır ikinci de aşkın gözü kördür..
    mesela AKSAda lodrik hareketini değerlendirememek de aşık olmak mıdır? bilanço bazlı benim alabileceğim şirketlerden seçimim ALARKtır ve bilanço bozulmadan benim düşüncem değşmeyecek...
    mesela aşık olmak için sebep
    Tarımda 200 milyon dolar yurtiçi 200 milyon dolar yurtdışı yani hisse başı 1 dolar hedef FAVÖK mü başka şey mi bilmem...
    bataryadan, uçaktan, sermaye piyasasından gelecek olanlar ile birlikte enerji azalarak devam etse hisse başı 1 dolar da oralardan gelse 2 dolar...
    yarısını bana verse temettü olarak umut fakirin ekmeği demişler daha ne isterim. yok sana yarısını vermem 50 cent veririm dese bakarım paraları nereye yatıracak ve devam edip etmeyeceğime karar veririm

aşk da karşılıklı olursa vuslat olur değil mi

Sayfa 232/252 İlkİlk ... 132182222230231232233234242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •