Sayfa 52/257 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2051 madde; 409 - 416 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1. Genç Yatırımcı kardeşim sana katılıyorum, yatırımlarıni Rabbim utandırmasın bereketli yapsın, hayır hasenat da kullanmayı nasip etsin.

22101316UG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by Moothy Yazıyı Oku
    Hala reklam super
    yav kime, ne için, neyin reklamı :D Hani çıkarım ne olabilir ki :D insanın fikri neyse zikride odur diyip sadece gülüyor ve uzatmıyorum :D
    Mal sahibi, mülk sahibi hani bunun ilk sahibi ?

Alıntı Originally Posted by Threshold_Value Yazıyı Oku
    Genç Yatırımcı kardeşim sana katılıyorum, yatırımlarıni Rabbim utandırmasın bereketli yapsın, hayır hasenat da kullanmayı nasip etsin.

22101316UG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    hay Allah razı olsun , çok teşekkür ederim :D
    Mal sahibi, mülk sahibi hani bunun ilk sahibi ?

4. Sn.tovbekar sahipsiz bırakmayın forumu.

5. Son dönemde hissenin fiyatı emsal holdinglere ve içinde bulunduğu bist30 endeksine göre oldukça negatif ayrismaktadir. Hisse Temmuz-Ağustos dönemi fiyatlarindadir. Bu durumda, hisseniz hem endeks bazlı, hem de enflasyon bazlı erimiş bulunmaktadır. Şirket sürekli yatırım yaparken ( elektrik, tarım, havacılık vb.) ve borsada beklentiler satın alınırken bu durum neden hisse senedi fiyatlamasina yansımamaktadır. Neden hisse fiyati zirvesindeyken ortaklarinizca 117 lira seviyesinden satış yapılarak pay sahipleri mağdur edilmiştir. Şirket faaliyetleriyle ilgili herhangi bir olumsuzluk bulunmakta mıdır.

Faaliyetlerimiz ve buyume planlarimizla ilgili olarak hic bir olumsuzluk bulunmamaktadir.

Donem donem performans zayif kalmakla beraber yil sonuna dogru toparlayacagini dusunuyorum.

Saygilarimla,

Alark yatırımcı ilişkilerine attığım mail ve cevabı yukarıda.

6. ne kadar saçma yazılar dönmüş, kimin ne yazacağına'da karışan lar var, Rahmetlik anne annemde böyle konuşurdu, inşallah, maşallah vs. vs. diye. bu halkın ciddi bir bölümü böyle konuşuyor, nerede yaşadınız, Pariste mi ag.
    cümlenin sonunda ag, zokayım vs dese daha mı iyi olurdu. ha böyle konuşanlarda var,

7.  Alıntı Originally Posted by paracelsus Yazıyı Oku
    Son dönemde hissenin fiyatı emsal holdinglere ve içinde bulunduğu bist30 endeksine göre oldukça negatif ayrismaktadir. Hisse Temmuz-Ağustos dönemi fiyatlarindadir. Bu durumda, hisseniz hem endeks bazlı, hem de enflasyon bazlı erimiş bulunmaktadır. Şirket sürekli yatırım yaparken ( elektrik, tarım, havacılık vb.) ve borsada beklentiler satın alınırken bu durum neden hisse senedi fiyatlamasina yansımamaktadır. Neden hisse fiyati zirvesindeyken ortaklarinizca 117 lira seviyesinden satış yapılarak pay sahipleri mağdur edilmiştir. Şirket faaliyetleriyle ilgili herhangi bir olumsuzluk bulunmakta mıdır.

Faaliyetlerimiz ve buyume planlarimizla ilgili olarak hic bir olumsuzluk bulunmamaktadir.

Donem donem performans zayif kalmakla beraber yil sonuna dogru toparlayacagini dusunuyorum.

Saygilarimla,

Alark yatırımcı ilişkilerine attığım mail ve cevabı yukarıda.
    Bu tip cevaplar klişe görünse de dikkate almakta fayda var bence.

Hatırlarsanız hisse 50'lere gittiğinde, CEO Ümit Bey hisse fiyatının çok ucuz olduğunu söylemiş, oradan 130'lara kadar gitmiştik.

Toparlayacağını düşünüyoruz diyorlarsa toparlar...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 52/257 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •