Sayfa 8/256 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 2046 madde; 57 - 64 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,278
     Alıntı Originally Posted by Wuhanlı Ejder Yazıyı Oku
    Tovbekar abim en tecrubelimiz sensin..

Bu 12 milyon lot kagit uzerinde her ne kadar 117 fiyattan ünlü ye yani citi ye, yani yabanci ya verilmiş gorunsede,gercekte boyle olmayabilirmi..
    Leyla ve vedat lar tahtadan satiyor olabilirmi..cunku 3 gunde baya satış oldu..
    Alan aslinda olmayabilir mi..

Hisseyi direk dalia garih gibi saf gibi dümdüz satsalar,bu fiyatlardan veremezlerdi belki de..

Fon aldi ayağına yediriyor olabilirlermi..
    sn wuhanlı ejder
    yurtdışı takaslar bıyıklı mıdır bıyıksız mı bilinmez... tahtada satılan mallar kime satılmıştır? takasta gerçekten kimler vardır? İplikçi kimdir?
    Dalia Garih satışı tam bir facia idi... neymiş bir fırsat görmüş yatırım yapacakmış... 2018 yıllarında da benzer satışlar olmuştu. bölünmeden 1 dolara mı ne satılmıştı...
    ben takaslardan pek anlamasam da eleştirilen bakkal çakkal hesabı yapıyorum ve yapmaya devam edeceğim... büyük bir bozulma olmazsa kafam rahat... bilanço her şeydir...

2. Hadi alatonları anlıyorum yedikleri kazığı çıkarmak için hisse satışı yaptılar. Peki garih ablam hangi fırsatı gördü de 5 milyon satış yaptı. Kadın sadece şu 4 ayda kemiksiz 84 milyon tl temettü koydu cebine, üstelik belliki şirketin yatırımları bittikçe verdiği temettü hem oran olarak hem de miktar olarak artacak. Bu parayı hangi sektörde kazanabilir(!)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,278
    ne kapanış yaptı ama... dün bir çok şirket tavan oldu bugün devam edenler de yarısını verenler de oldu. bizimki toplam 1 lira koymadı... bu kapanışların bir sihri vardır mutlaka da ben teknikte zırcahilim...

4. Gunun satıcısı yine Gedik yani Citi ..960 bin lot..
    Persembe gununde bu satışı yine Citi takasindan en az 1 milyon satış olarak görecez..

Ilk 5 hariç Diğer Alıcı kısmı 940 bin..insallah KY değildir büyük kısım.

5. Sattıklarını toplamadan hiçbiryere salmazlar .Belkide bu indir kaldır hareketlerle tutmaktan daha çok kazanıyolar muhtemelen çünkü sık sık yapıyolar . Aile dans ediyor tahtada artık bu çok besbelli bişey.

6.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    ne kapanış yaptı ama... dün bir çok şirket tavan oldu bugün devam edenler de yarısını verenler de oldu. bizimki toplam 1 lira koymadı... bu kapanışların bir sihri vardır mutlaka da ben teknikte zırcahilim...
    Abi işin sihri 12 milyon lot bitene kadar,ya da bize 12 milyon lotu tahtadan satiyoruz izlenimini bitirene kadar..

7. Dun ve bugun hariç haftalik takas..
    12 milyon lotun 3 kusur milyonunu 3 gunde yedirdiler.gunde 1 milyon veriyorlar..
    1 hafta icinde bitirirler..
    117 den fon a verildi hikaye bence..
    Virman yapmislar patroniceler,tahta dan panik olmadan satiyorlar tahminimce

Spk olsam, tam arastirmalik..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,278
     Alıntı Originally Posted by Wuhanlı Ejder Yazıyı Oku
    Abi işin sihri 12 milyon lot bitene kadar,ya da bize 12 milyon lotu tahtadan satiyoruz izlenimini bitirene kadar..
    12 milyon lot bitti.... ama diğer bekleyen 10 milyon lot kimindi. gerçek yabancı ise daha önce 5 dolardan satacağına bunca zaman sonra neden satıyor... eğer mal bir şekilde cepten cebe ise bu piyasada borçlanmak yerine pazarlık edip devam etmek için blok satış önemli idi... içerideki hesaplar kime ait...
    bence takaslarda yanılma ihtimali yüksek... bu yüzden sadece dedikodusunu yapıp bilançoyla hesap yapmak lazım. bir de trade yerine bir hedef belirleyip beklemek... tabii sabrınız var ise... mesela geçen hafta AYGAZ ile değiştirseydiniz bu hafta lotlarınız % 30-40 artacak mıydı? alış verişten ben kazanamadım geçmişte. kazanan kaç kişi var bilen var ise yazsın...

Sayfa 8/256 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •