Sayfa 4/237 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1891 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1. hisse yorumcularını alarkonun tarıma 20 birim yatırım yapıp dönüşümünün 0.5 birim olduğu yönünde açıklamaları vaqr bu konuda bilgi varmı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,240
     Alıntı Originally Posted by axo1 Yazıyı Oku
    hisse yorumcularını alarkonun tarıma 20 birim yatırım yapıp dönüşümünün 0.5 birim olduğu yönünde açıklamaları vaqr bu konuda bilgi varmı
    açıklaması olanları bir şekilde tam açıklama olarak alıntılarsanız belki fikir serdedenler olur... ALARK tarıma 2026 yılına kadar bir hedef koydu. seralardan bir şekilde dönüş başladı ama henüz yatırım daha yeni başlamışken elbet yatırım miktarı yanında devede kulak kalır sorduğunuz bu ise...
    şirketin açıklamalarını kaale alın bence yorumcular artık sadece yorum yapmak için yorum yapıyorlar... traderlar ise mesela H.KJahramanın bir açıklamasını okumuştum. elindeki ALARKları satmasaydı ne olurdu diye...

Alıntı Originally Posted by axo1 Yazıyı Oku
    hisse yorumcularını alarkonun tarıma 20 birim yatırım yapıp dönüşümünün 0.5 birim olduğu yönünde açıklamaları vaqr bu konuda bilgi varmı
    20 birim yatırım, 0,5 birim yıllık kâr... hesabını şöyle anladım..
    650 milyon dolar toplam yatırım.... bu mantıkla 16 milyon dolar yıllık kâr mı bekliyorlarmış?
    O hisse yorumcularının linklerini paylaşabilir misiniz?

CEO ümit yıldız bakın ne demiş..?
    https://www.platinonline.com/sirketl...tirimi-1087258

4. Cıkmasın diye cırpınıyorlar. Bu kadar dusuk finansallara sahip, her hafta yatirim aciklayan firmanin haline bak .

5.  Alıntı Originally Posted by erdi Yazıyı Oku
    Cıkmasın diye cırpınıyorlar. Bu kadar dusuk finansallara sahip, her hafta yatirim aciklayan firmanin haline bak .
    Kapali tribun sakin..

2 ay yatar..3 gunde telafi eder..
    Patronice satışı oldu,bunu kullanacak tahtaci..
    X platformunda basladilar,patronun sattigi hisseyi ben niye alayımcılar..

Karlilik,yatirim devam ettigi surece orta ve uzun vadeci için sikinti olmaz..
    Su anki fiyat ve sene sonu karlilik 2 fk civari..

6. U30 a girdigimiz aciklandiginda,o günü eksi kapattik..
    Simdi U30 alinanlar tavan tavan gidiyor..

Günlük haftalikta ekmek cikmaz Alarko dan..ona gore hesap kitap yapin..

Yarin ucak modifiyesi icin boeing le anlasma imzaladik deseler,yine tavan yaptirmazlar..diger gün de eksi yaparlar..

Hareket istiyorsan 80-90 -200 fk li hisseleri kovalayacaksin,bak onlar mahalle arasi tuning ci modifiye kapı atsa tavan oluyor..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,240
     Alıntı Originally Posted by Wuhanlı Ejder Yazıyı Oku
    Kapali tribun sakin..

2 ay yatar..3 gunde telafi eder..
    Patronice satışı oldu,bunu kullanacak tahtaci..
    X platformunda basladilar,patronun sattigi hisseyi ben niye alayımcılar..

Karlilik,yatirim devam ettigi surece orta ve uzun vadeci için sikinti olmaz..
    Su anki fiyat ve sene sonu karlilik 2 fk civari..
    aslında hektaşi olup onların karlılığının düşmesini başka hisselerde doğrulamaya çalışanlar...
    o kadar çok küfredip sonra gerçekten kendi cinsiyetinden şüphe edenler....

nasıl olsa x ciler yaz yaz bitmeyecek....
    bizlerde ne var ne yok diye düşündüğümde ben kendi adıma yatırım planımı yaptığım ne istediğimi bildiğim halde üzgün ü<zgün dolaşıyorum. halbuki kendimden eminim ve doğru yaptığımı düşünüyorum. o halde hala trade yapıp bir şeylerden fazlasıyla yararlanmaya çalışmak neden? hedefim belli ve yöntemim denenmiş. öyleyse ekran takibini bırakmak dışında yol görünmüyor ki muhtemelen o da yakın...

8. Sattıkları paylardan gelen parayı bir güzel kullanırlar işlerini hallederler.

İşleri bitincede sattıkları yerden toplamaya başlarlar.

Sayfa 4/237 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •