Sayfa 61/250 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 2000 madde; 481 - 488 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Wuhanlı Ejder Yazıyı Oku
    Tovbekar abim, zaten bilinçli, kasıtlı,haince satış yapsalar fiyati yukari surerler ,cok rahat 200 lu rakamlara getirirler, haberlerin de etkisiyle,tren e atlayan millete cakarlardi..
    Zaten millet tren e atlamaya bayılır ,borusan dan sonra Alarko da da gayet rahat yapalardi bunu..
    Tarim,depolama,gübre,Çin li ortak ,kazakistan haberleriyle anasini bile bellerlerdi..

Kesinlikle paraya sıkışmıslar,baska açıklamasi yok..
    Koclar tupras i alirken paraya sikismislardi ve migrosu sattilar.

2016 da herkesi sinirden deliye donduren bir satis yapmislardi. Sanirim mayis ayindaydi. Zaten sonra olanlari gorduk ulkecek.

Bu adamlar paraya sikismaz, sikismis olsalardi yatirim yapmazlardi. Sikismis olsalardi temettu vermezlerdi huzur payini alir ve sacma sapan baska isler yaparladi.

Eskiler 2016 orneginden ne demek istedigimi cok iyi anlayacaktir. piyasa duserken ayakta kalirsan goze batarsin.

Ytd

Soru: limited ve/veya anonim sirketler halka acik sirketlerden tahta uzerinden hisse alirken mkk ya sirket sahipleri hakkinda bilgi vermek zorunda midir ? Dolasima acik paylarin yuzde kacini sahiplendikten sonra zorunlu kap a bilgi grcilmek zorundadir ?

Ytd

2. Sn.tovbekar yazı için teşekkürler. Kötü günlerde moral oldunuz hep, boşa demiyorum forumu sahipsiz bırakmayın diye Bu günler de geçecek, öyle ya da böyle. Fiyat şeytandır diye boşa demiyorlar. Sakin kalmakta fayda var.

3.  Alıntı Originally Posted by erdi Yazıyı Oku
    Yıllarca koç ve oyak şirketlerini aldım. İlk defa bunu aldım, aldığım günden beri her gün yatırım kapı geliyor , arkasından ortak satışı. Bu hisse boşuna bu piyasa değerinde dolaşmiyor, piyasa bizden iyi biliyor bu holdingi ki almıyor. Yani ne diyelim kendi adıma bile bile lades oldum. İsterse dünyadaki bütün seralari alsın, maliyete gelsin ekrandan bile sileceğim bu ucuz holdingi. Sanki açlıktan ölüyorlar habere hisse satıyorlar.
    Bunun israile kızıp kola dökmekten farkı yok. Hatta kola dökmek daha mantıklı olabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by Wuhanlı Ejder Yazıyı Oku
    Alatonlarin 12 milyon lot satisi..
    Dalia nin bugun 4 milyon lot kote etmesi,
    Gecenlerde ,Veledlerin 2 milyon lot kote etmesi benim aklima,dunyadaki butun yahudi asıllı sirketlerden savastaki israil e para istenmesi geliyor sadece..
    Istenir de yani normal,savastayiz bize para yollayacaksiniz denmiştir..

Kafam buna çalışıyor..kötü niyetliyim malesef..
    Aynen dostum dünyayı da 5 aile yönetiyor.

5.  Alıntı Originally Posted by vicont Yazıyı Oku
    Koclar tupras i alirken paraya sikismislardi ve migrosu sattilar.

2016 da herkesi sinirden deliye donduren bir satis yapmislardi. Sanirim mayis ayindaydi. Zaten sonra olanlari gorduk ulkecek.

Bu adamlar paraya sikismaz, sikismis olsalardi yatirim yapmazlardi. Sikismis olsalardi temettu vermezlerdi huzur payini alir ve sacma sapan baska isler yaparladi.

Eskiler 2016 orneginden ne demek istedigimi cok iyi anlayacaktir. piyasa duserken ayakta kalirsan goze batarsin.

Ytd

Soru: limited ve/veya anonim sirketler halka acik sirketlerden tahta uzerinden hisse alirken mkk ya sirket sahipleri hakkinda bilgi vermek zorunda midir ? Dolasima acik paylarin yuzde kacini sahiplendikten sonra zorunlu kap a bilgi grcilmek zorundadir ?

Ytd
    Ağzına sağlık. Bunlarda hile hurda, ali cengiz oyunları bitmez. Faaliyet karından sonraki en büyük kazanç kalemleri bu.

6.  Alıntı Originally Posted by paracelsus Yazıyı Oku
    Sn.tovbekar yazı için teşekkürler. Kötü günlerde moral oldunuz hep, boşa demiyorum forumu sahipsiz bırakmayın diye Bu günler de geçecek, öyle ya da böyle. Fiyat şeytandır diye boşa demiyorlar. Sakin kalmakta fayda var.
    Alarko alıp, gamlı baykuş gibi olumlu yazı kovalayacağınıza profesyonel destek alıp psikologa gitseniz daha az maliyetli olur.

7.  Alıntı Originally Posted by pelerin Yazıyı Oku
    Alarko alıp, gamlı baykuş gibi olumlu yazı kovalayacağınıza profesyonel destek alıp psikologa gitseniz daha az maliyetli olur.
    Sen ne istiyorsan yapabilirsin, kimseye akıl verme, herkesin kendi aklı, sabri ve iradesi var. Kimseye psikoloji dersi de verme, zira ruh halin hiç iyi değil. Kimseden güzelleme beklediğim yok. Yazılarına ve paylaşımlarına değer verdiğim bir kişi için paylaşım yaptım o kadar. Bu kafayla seni psikolog paklamaz, psikiyatride gidip ilaç alsan iyi olur. Yaran derin anlaşılan
    Hadi başka kapıya...

8.  Alıntı Originally Posted by pelerin Yazıyı Oku
    Bunun israile kızıp kola dökmekten farkı yok. Hatta kola dökmek daha mantıklı olabilir.
    Bu sene başından beri getiri eğrisine baktın mı hiç? Bist100 ne getirmiş, enflasyon ne olmuş vs? Matematik ortada. Şirket başarılı ama hisse fiyatına yansımıyor bu başarı. Ben de doğal olarak kendi paramı başka senetlere kaldırabilirim. Kolayı severim ama senin kafa iyi değil. Aksini iddia ediyorsan milletin yazdıklarını aljntilayip yazmak yerine mantıklı bir şeyler yaz da biz de òğrenelim.

Sayfa 61/250 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •