Sayfa 49/240 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 1917 madde; 385 - 392 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1. Evladım, burası bir hisse senedi forum sitesi. "Rabbim utandırmasın" sözünü çok sık, çok gereksiz, çok saçma yerlerde kullanıyorsun. Galiba birileri sana "bu devirde para kazanmak istiyorsan dini motifler kullan" gibi saçma sapan bir akıl vermiş. Bunu yazmadan duramadım, çünkü benzer şeyleri bir sürü hisse sayfasında yazdığını görüyorum.

Alıntı Originally Posted by GençYatırımcıı Yazıyı Oku
    100 den maliyetlendim, çok doğru yerde olduğumu düşünüyorum.. Rabbim utandırmasın

2. Çok saçma bulduğum halde bu kağıttaki baskının savaşın bir tarafında yahudilerin olması sebebiyle yapılan boykot ile zarar göreceğini düşünen kişilerse eğer umarım tası tarrağı alıp defolmuşlardır artık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by yuceli Yazıyı Oku
    Evladım, burası bir hisse senedi forum sitesi. "Rabbim utandırmasın" sözünü çok sık, çok gereksiz, çok saçma yerlerde kullanıyorsun. Galiba birileri sana "bu devirde para kazanmak istiyorsan dini motifler kullan" gibi saçma sapan bir akıl vermiş. Bunu yazmadan duramadım, çünkü benzer şeyleri bir sürü hisse sayfasında yazdığını görüyorum.
    )))))) Tuprasları da hayırlı olsun arkadaşın...

4. Bu kadar kap geliyor sanki hiçbir şey olmamış gibi saçma sapan bir şekilde tepki bile veremiyor.

5. bu kadar sektör sektör hikaya başka hangi şirkette var GES ciler dışında ?

6. Fiyatlama açısından berbat bir hisse oldu gerçekten. Hiçbir habere tepki vermiyor, sürekli satış yiyor kağıt. Bu fiyatlardan geri alım yok. Sürekli yeni yatırım haberleri geliyor, ama bu beklenti hiç satın alınmıyor. Garip bir hal aldı.

7. Borsanın 030 düştüğü bir günde nasıl olur da yüzde 2 düşer. Gerçekten zorluyorlar. Kötü şeyler söyleyecem de, ne yeri ne zamanı.

8. Yatırımları yapan Alarko ile borsada hisseleri işlem gören Alarko aynı firma değil herhalde. Düşmesini geçtim zaten aylarca yatırımcıya bir şey kazandırmadan 120 TL'de kaldı. Tam 3 ay 1 kuruş kazanamadık ve hala fiyat düşüyor. Başka firma tarım işine giriyorum dese arka arkaya tavan çekmişti bu ise habire düşüyor. Daha bu işin bilanço ayağı var. O da kötü gelirse nereye düşer kim bilir.
    Muhtemelen bilmediğimiz bir şey var ya da iyi niyetle düşünüyorum birileri daha çok toplamak için baskılıyor. İlk defa bu kadar yatırım açıklayıp da baş aşağı giden hisse görüyorum.

Sayfa 49/240 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •