Sayfa 130/249 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon
Arama sonucu : 1988 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by zeynelce Yazıyı Oku
    Bugün de ortaklardan satış gelmeyecek gibi eğer gerçekten satmak istiyorlarsa mart ayına kadar bekleyecekler. Amaçları yüksek oranlı bedelsiz vs yapıp o şekilde hisseleri elden çıkarmaksa yine bilançoya kadar bekleyecekler. Yani her şekilde can sıkıcı bir 2-2,5 ay bizi bekliyor.
    Alarko hissesinin, şu sıralar XU30'un en negatif ayrışan hissesi olmasının sebebi de tam olarak bahsedilen belirsizliktir.
    Dönüşüm haberleri ile verilen zarar, belirsizliğin devam etmesi ile yeni bir boyuta taşınabilir.
    Alarko hakim ortakları için unutamayacakları zamanlar. Son 1 saat 28 dakika

2023 sonu itibariyle Bollinger orta bandın üzerine atabilsek... 200 günlük ortalamayı yakalayabilsek...
    son 1 saatte olur mu....

89,4'ten yukarı çıktı çıktı, 90,6'dan kapandı. Bollinger orta banta dokunayazdı..

Bugün ALARKO alan BİZİM'deki ağaya veya ağalara huzurunuzda teşekkürler.....
    Tübekar abem kiraz üretmekten vazgeçip domates üretene ortaklığı mı artırdı acaba?

4. Ekranımdaki aksa, egser eksiden dönüp %7-8 yaptılar, cemts %3,5 yaptı. Çoğu hissede benzer hareketler var bir tek alarko ıkına sıkına yeşil yakabildi. Sosyal medyada halka arzlarla borsayla tanışmış küçük yatırımcıların küfür kıyamet tepkilerini çok iyi anlayabiliyorum çünkü en az 6 aydan önce hisse satmayan beni bile bezdirdi. Neyse 2 ay daha sabredelim bakalım...

5. 2023 yılı büyük bir fiyasko kibarca söylenecek tek söz bu.

6. Algyo Ekspertiz Değerleme Raporları ; yaklaşık , geçen seneki değerler x 2 olmuş !

30 Eylül 2023

Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller 5.262.330.541.-TL
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7.  Alıntı Originally Posted by zeynelce Yazıyı Oku
    Ekranımdaki aksa, egser eksiden dönüp %7-8 yaptılar, cemts %3,5 yaptı. Çoğu hissede benzer hareketler var bir tek alarko ıkına sıkına yeşil yakabildi. Sosyal medyada halka arzlarla borsayla tanışmış küçük yatırımcıların küfür kıyamet tepkilerini çok iyi anlayabiliyorum çünkü en az 6 aydan önce hisse satmayan beni bile bezdirdi. Neyse 2 ay daha sabredelim bakalım...
    Hocam yılsonu kapanışları aldatmasın. Mesela DOAS %2,5'dan tavan yaptı. ISMEN tavan kapadı. Ama geçen yıl sonu da benzer hareketler yapmışlardı. Bunlar fon yöneticilerinin işleri. Yılı iyi kapatmak için son anda sürüyorlar yukarı. Malum, prim vs işleri.

Gerçek hareketler gelecek haftadan itibaren başlar..
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Nitekim hem ISMEN hem DOAS hem de AKSA eksi bugün..
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 130/249 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •