Sayfa 92/254 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 2030 madde; 729 - 736 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1. Ama tabi endişe etmeyin. Bunlar hep hissenin likiditesi artsın diye
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Tam kafayı kaldırıyor, hisse satışı. Hep aynı muhabbet. Tanri belanızı versin şirket gibi de, hisse gibi de, ortak gibi de. Yazıklar olsun. Hayrini görmeyin, aldığınız paralarin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,271
     Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    Bokunu çıkardılar ama artık.

Hisse 100'ün üstündeyken birden 2-3 lira düştü.

Neden?

Leyla Alaton 6.525.000 lot,
    Vedat Alaton 4.350.000 lot

kote ettirmek için başvurmuş çünkü..
    evet artık bu durum hazmedilir bir durum değil... dua edelim de yüksekten satmaya çalışsınlar...

4. Bu hamleden sonra hiseye yatırım yapacak yatırımcıyı mumla arasalar bulamazlar. Yazık, çok yazık.
    Az insan çok huzur

5.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    evet artık bu durum hazmedilir bir durum değil... dua edelim de yüksekten satmaya çalışsınlar...
    Abim fona devrettik deseler bile,virman yapip kendileri satiyor..yuksekten sattik deseler bile inanmam..millete tahtada aktiften satarlar..

6.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    Selamlar Tövbekar hocam, yani şu bilanço dönemini bekleseler hisse biraz başını kaldırsa onlar da yüksekten satacak ben bu işin mantığını anlayamadım bu şekilde onlar da ucuza satıyor neler dönüyor anlayamadım acaba bilerek küçük yatırımcının elinden mal mı almak istiyorlar bunca potansiyeli olan bir şirket bu duruma gelir mi ya

7. O organik domatesleri şimdi güzelce afiyetle yiyebilir Leyla Hanım

8.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    O organik domatesleri şimdi güzelce afiyetle yiyebilir Leyla Hanım
    Bu fiyatlardan alark satacaklarını sanmam. Telaşa gerek yok. Karlılık fiyatı 270 Tl olmasını gerektiren şirket hisselerinin 90 lardan satmazlar. Haber üzerine kısa süreli düşüş olur sonra toparlar 120 lerin üstüne gider. Benim yorumum bu.

Sayfa 92/254 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •