Sayfa 12/236 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 1886 madde; 89 - 96 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1. Alt kademeye yazıp bekliyor alanlar. Her kademeye hunharca nasıl basılır öğrenin

2.  Alıntı Originally Posted by osiborsa Yazıyı Oku
    Alt kademeye yazıp bekliyor alanlar. Her kademeye hunharca nasıl basılır öğrenin
    Geçecek bu gunlerde..3.ceyrek bilancoya kadar sabir..en fazla 1 ay..
    Gidenlere bakarak,can sikici da olsa olur böyle donemler..
    Hep gidenlere bakmamak lazim..
    Şişe, thyao,kozal falan da var bende..

onlarda geberik moral olacaksa size..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,238
     Alıntı Originally Posted by Wuhanlı Ejder Yazıyı Oku
    Tovbekar abim bu iki Alaton,dalia gibi saf degil,tahtadan dümdüz versin..kurnaz bunlar..

Fon a 117 den sattik deyip,millette ooo iyi ya uygun fiyattan vermisler,alan fon da bu malı iki kat kar koymadan satmaz diyerek ky yi cektiler hisseye,ilk gunden verdiler hemen..
    Direk tahtadan saftirik dalia gibi satsalar 120 küsür maliyetle satamazlardi..

Neyse bu gunleri de atlatiriz,problem degil..
    Alatonlarin bu yaptığını tarihe not ettik..
    şirketin önüne takoz olmasalar 200 lerden daha rahat satarlardı... neden öyle yapmayıp baskı kurarlar anlamadım. belki de anlamak istemedim... yönetimde CEO ve sanırım İzzet Garih dışında pek de .... ötesini yazmayayım...
    dediğim gibi ben satmayacağım. uzun vadede bu açıklık da işime gelir. sadece tahtayı öğrenmeye çalışıyorum. 2017 de 1 dolara verdikleri malları şimdi aramadıkları kesin. gün gelecek birisi yazacak 2023 te şu fiyata satmışlar diye... bundan eminim sanırım

4.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    şirketin önüne takoz olmasalar 200 lerden daha rahat satarlardı... neden öyle yapmayıp baskı kurarlar anlamadım. belki de anlamak istemedim... yönetimde CEO ve sanırım İzzet Garih dışında pek de .... ötesini yazmayayım...
    dediğim gibi ben satmayacağım. uzun vadede bu açıklık da işime gelir. sadece tahtayı öğrenmeye çalışıyorum. 2017 de 1 dolara verdikleri malları şimdi aramadıkları kesin. gün gelecek birisi yazacak 2023 te şu fiyata satmışlar diye... bundan eminim sanırım
    Abi sen daha eskisin hepimizden..bunlarin daha once de böyle sacmaladiklari oldu demiştin..
    Gorunmeyen,Derin Alarko nun vardir bir bildiği diyelim.

5. Bugunde baya işlem oldu..
    2 milyon lot ta bugün dagitilsa bari..
    Mubarek cuma ya kadar bitirseler..

6.  Alıntı Originally Posted by Moothy Yazıyı Oku
    hisse satmanın dürüstlükle alakası oldugunu dünyada bir sen düşünüyorsundur muhtemelen ayrıca ben patron övmüyorum dünyada yahudilerin iş dünyasındaki itibarından bahsediyorum iyi oku derim
    Kulaktan kulağa yayılan dürüstlük yalanını ne zaman terk edeceksiniz merak ediyorum.Onlar ile ticaret yaptın mı hiç? Yap ondan sonra gel dürüstler de. Piyasada alacaklarına borç takıp İsrail'e gidenleri biliyor musun?

Dediğim gibi; Paranın olduğu yerde dininde, ırkında bir önemi kalmıyor. Baba oğlunu öldürüyor, ötesi var mı? Ondan dolayı şu Yahudi ticaret güzellemesini bırakın ve biraz etrafınıza bakın.

Bu hisse özeline gelirsek 2018 yılından beri zaten ne yaptıklarını görüyoruz. Şirket kendine geldi dedik. Alarko'ların eski karın ağrıları yine hortladı. Hisse satmanın dürüstlük ile alakası var dostum. Patronun baskı kurmak için satmadığını nereden biliyorsun? (Ben iyi niyetli olarak paranın "Alvimedica medikal" borcu için satıldığını düşünüyorum. Belki ondan sonra bunu halka arz ederler ki onun bizim hisse ile alakası yok).
    Hisse satmak öyle saf bir şey değil.

7. Bugün iş bankasi ile karşılıklı islemler olmus..
    Satan yine gedik yani Alatonlarin fonu..
    Alanlarda iş bankası olmasi manidar mi bilmiyorum..
    12 nin yarisindan fazlasi satildi..
    Cumaya kadar bitirecekler sanki,hızlandılar baya..
    1.3 milyon satis var alaton fon dan..
    700 bin alis isbank tan..

8. Son dk a basmaları garip oldu mal karşılandı ama birileri tekniği bozmaya çalışıp alttan alma derdindeler

Sayfa 12/236 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •