Sayfa 13/237 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1890 madde; 97 - 104 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by omercelebi Yazıyı Oku
    Kulaktan kulağa yayılan dürüstlük yalanını ne zaman terk edeceksiniz merak ediyorum.Onlar ile ticaret yaptın mı hiç? Yap ondan sonra gel dürüstler de. Piyasada alacaklarına borç takıp İsrail'e gidenleri biliyor musun?
    Aynen sen 1-2 tane ornek biliyosun diye butun dunyanin bildigini yalanlamis oluyosun ;)

2.  Alıntı Originally Posted by Wuhanlı Ejder Yazıyı Oku
    Tarim,havacılık,jeotermal,650 milyon dolarlik kazakistan derken,Hissenin momentumu nasil bozulur ,gosterdi Alatonlarin leylasi vedati..
    Bu gördüğünüz momentum bozulması kasım ayında yaptıklarının yanında esamesi okunmaz bence.

3.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    şirketin önüne takoz olmasalar 200 lerden daha rahat satarlardı... neden öyle yapmayıp baskı kurarlar anlamadım. belki de anlamak istemedim... yönetimde CEO ve sanırım İzzet Garih dışında pek de .... ötesini yazmayayım...
    dediğim gibi ben satmayacağım. uzun vadede bu açıklık da işime gelir. sadece tahtayı öğrenmeye çalışıyorum. 2017 de 1 dolara verdikleri malları şimdi aramadıkları kesin. gün gelecek birisi yazacak 2023 te şu fiyata satmışlar diye... bundan eminim sanırım
    Bu yaptıkları trader hareketlerle 200 olduğunda kazancaklarından daha fazlasını kazanıyolardır.

4. Alarkocular selamlar, bol kazançlar,

3-4 lot alayım dedim boştaki parama, 17.30-10.45 arası ve en az 1.000 liralık emir verebilirsiniz dedi. Niye böyle ki? İlk kez gördüm böyle bir şey.

*Düzeltme : Saat 10.45'ten sonra emir girince verdi, ondan önce en az 1.000 liralık emirleri kabul ediyor, ilginç.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,239
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Alarkocular selamlar, bol kazançlar,

3-4 lot alayım dedim boştaki parama, 17.30-10.45 arası ve en az 1.000 liralık emir verebilirsiniz dedi. Niye böyle ki? İlk kez gördüm böyle bir şey.

*Düzeltme : Saat 10.45'ten sonra emir girince verdi, ondan önce en az 1.000 liralık emirleri kabul ediyor, ilginç.
    muhtemelen aracı kurumların piyasadaki yoğunluğa yönelik bir önlemidir...

6. Geri kalan 6 milyon satılmaz belki diyordum ama bu gedik çok iştahlı, satacak gibi duruyor

7.  Alıntı Originally Posted by osiborsa Yazıyı Oku
    Geri kalan 6 milyon satılmaz belki diyordum ama bu gedik çok iştahlı, satacak gibi duruyor
    Osi bırak satsın..bitirsin muptezel yarina kadar..
    Momentumu tekrar geri kazanalim..

Ceo muz Umit nuri abimin bir cumlesi ile tekrar hücum ederiz..

8. Ky arkadaslar,oralet osman abiler,şu gedik,Alatonlarin malini bitirmeden mal almasınlar..
    Yesin büyükler birbirini..
    Ben illaki Alim yapacam diyen varsa da kademeli alsin

Sayfa 13/237 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •