Sayfa 66/236 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon
Arama sonucu : 1887 madde; 521 - 528 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1. Dalia garih in hisseleri halen iş bankasinin takasa girmedi..
    Spk onayinda sanirim..
    Dun rubenis in patronunun borsaya kote hisseleri red yedi spk dan..
    Dalia nin da red yermi acaba..

12 milyon leyla ve vedat Alatonlarin hisseleri gecen ayda satışı oldu zaten..
    Çocukları da gecen ay 2 milyon kote etti ,ama satmadılar henuz..
    Bir de üstüne dalia nin 4.3 milyon lotu geldi..

Şirkette de 5.6 milyon lot var geri alımdan gelen..

2. 23 Kasım Perşembe günü saat 14:30'da #ALARK Holding Yatırımcı İlişkileri ve Kurumsal İletişim Direktörü Sayın Özgür Kalyoncu'yu kanalımızda canlı yayında konuk edeceğiz.

Alarko Holding'in geçmişinden başlayarak geldiği noktayı ve gitmeyi hedeflediği yeri konuşacağız.

Tüm detayları birinci ağızdan dinleme imkanınız olacak. #ALARK yatırımcılarını ve yatırım yapmayı düşünen yatırımcıları @TACIRLERYATIRIM youtube kanalına bekleriz.

3. Ak Yatırım nette 508 bin lot satıcı.. Kimin malı acaba..
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Patavatsız bu abıla...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,238
    ALARK hastagında artık iğrenç ötesi yorumlar yapılmaya başlandı ve bu durum maniplasyon suçu içermekte... sözkonusu iki şahıs çoğu zaman hisse sahibi olmadıklarını beyan ediyor olsalar da arada unutup yok artık satıyorum, yok dayanacak gücüm yok gibi teranelerle devam etmekteler. o kadar yoğunlaştı ki bu saldırılar özellikle dalia Garihin satışı ile birlikte zirveye çıktı...

kendi adıma bu piyasada Garihlerin yaptığını olumlu bulmuyorum ama nihayetinde mal onların ve satış kararına kimse karışamaz. Eğer küçük yatırımcıyı düşünecek bir şekilde hareket etseydi gerçekten asil ve soylu bir davranış oludu ama maalesef soy adlarına yakışmayan tavırlar sergilemekte mahir durumdalar... Hem ALATON hem GARİH soyadları korunması gereken bir imaja sahip ve çocuklardan neredeyse tamamı maalesef bu duyguya sahip değiller...

Bence hisse çok ucuz. satış sebepleri ne olursa olsun ister mal aktarma, ister baskı kurma, ister ihtiyaç bu fiyatlardan satmak yerine çok yukarılardan satabilecekler iken alenen bir baskı kurulduğu aşikar. daha önce belirttim bu fiyatlardan alamadığım için şikayetçiyim. nihayetinde bir gün gelecek bu fiyatlar tıpkı daha önce olduğu gibi mumla aranacak...

borsada yeni halka arzlardan nadide şirketler yavaş yavaş patlamaya başlayacak. bazıları şimdiden bilançoda beklenen karları verememeye ve yatırımları karşılayabilmek için hisse satış işlemleri yapmaya başladılar. bazıları halka arzlardan gelen parayı kullanım yerleri olarak ceza gördüler... ben zaten hiç birine katılmadım ama piyasadaki anaomali yavaş yavaş düzelmek zorunda ve ister fonlar ister gerçek yatırımcılar bluechip denilen şirketleri almak durumundalar...bizim odaklanmamız şirketin yeni yatırımlarına olmalı... aslında Romanya, Balkan ülkeleri ya da Kazakistanda yeni taahhütler alınmalıydı. yatırımların enerji işine kayması ve arkasından tarıma yönelmesi bu süreçten en az zararla çıkmak bir tarafa karlı şekilde çıkıldığını gösteriyor. ama hala Taahhüt işinde varlar ve devam etmeliler...

Sizce gerçek manada soruyorum bu hızlı kirletme telaşının sebebi ne olabilir?

ytd

6. Şuan hisse zaten tarihi dip fklarına çok yakın, 3 ay sonra mevcut fiyatta kalırsa 2,5 fkları tekrar test edecek. Dalia'nın bu düşük seviyelerden hisse satışı yapması çok ilginç.

7. İş artık şirketin yatırımlarına inanıp inanmama meselesini geçip inada binmiş. Bu ailelerin ellerinde altın yumurtlayan tavuk varken, fonların küçük yatırımcının mallarına da bu denli göz dikecek kadar neyin açlığını yaşıyorlar merak ediyor insan. Borsada bu tip oyunlar işin doğası gereği her zaman olur ama bu gerçekten bambaşka bir seviye.

8.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Bu kadar spekulatif amaçla kullanılan tahta zor bulunur bist50 de. Patron satışları devam ettikçe malesef yapılan yatırımların bir faydası olmaz.
    Hala aynı fikirdeyim. Gönderilen her olumlu haber de olumsuz haber de belli bir amaca hizmet ediyor. Haberlerin gönderiliş şekli, yapılan açıklamalar, tahtadaki hakim güce hizmet ediyor malesef. Ky daha fazla dayanamaz.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

Sayfa 66/236 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •