Sayfa 96/236 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon
Arama sonucu : 1887 madde; 761 - 768 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1. Demedim mi İbrahim bunlar şeytan diye Birkaç şeytani hareketleri daha olacaktır en bombasını en sona saklarlar her zamanki gibi.

2. Postu aradım ama bulamadım. Forumdan biri yatırımcı ilişkilerinden Özgürle yazışmasını paylaşmıştı burda. Yazışmada Özgür sene sonu fiyatta bir toparlanma bekliyorum gibisinden bir şey yazmıştı. Bana o gün bu cümle çok garip gelmişti nasıl olur da böyle bir cümle kurabilir diye. Şimdi Özgür tacirlere verdiği son demeçlerde halka açıklığın daha da artacağı sinyallerini vermişti netekim öyle de oldu, yani Özgürde bu satışın olacağı bilgisi vardı. Alarko tarihinde patron satışı olup da hissenin arttığı görülmemiş, Özgür de pek tabi biliyor bunu. O mail her kime atıldıysa SPK'ya başvurusunu yapsın. Mailiyle, videosuyla çok somut bir delil bu.

3.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    sn wuhanlıejder
    Hem Garih hem ALATON soyadı bu ülkenin bazı değerlerini temsil ederler ve çoğu zaman bizlerden daha milliyetçidirler... Üzeyir Garihin ölümü/öldürülmesi hala bir muammadır. hakeza ALATOnlar da muteberdirler. bu tip şeyleri karıştırmasanız iyi edersiniz...
    Sövmekse sövelim ama İsrail ile çok fazla ticaret yapanlar afişe edilenler değil dikkatle araştırın lütfen...
    bu ülke gerçekten değerlerini bu şekilde harcamaya başlamışsa borsasında yatırım yapılırken iki kere düşünmek gerekir...
    Tövbekar abim ben 1995 den beri Alarko yu bilirim..
    Gümrük müşaviri iken Alarko nun ihracatlarini bizim şirket yapardi..Azerbaycan a insaat malzemesi yollardık santiyesine..

Şirket in kurumsalligi yaptığı işlere laf demiyorum zaten..alatonlara garih lere de bir sey dediğim yok..
    Ama savaş ilk defa oluyor ve belki de mecbur kaldilar diyorum sadece..
    Subatta kote edilen 12milyon lotu 130 gorurken satmayip geçen ay satmalari sebebsiz değil, kızmıyorum,sebebi bu olabilir diyorum..
    Bu kadar yorum yapmaya hakkimiz olsun..

Dediğin gibi, ben yanlis yorumluyor olabilirim ama zamanlama çok üst üste geldi

4. Alatonların hadi borcu harcı var da dalia neden satar hala anlamış değilim. Görünen o ki bu gidişle holdingin en büyük ortağı dalia'nın erkek kardeşi İzzet Garih olacak.

5.  Alıntı Originally Posted by pelerin Yazıyı Oku
    Postu aradım ama bulamadım. Forumdan biri yatırımcı ilişkilerinden Özgürle yazışmasını paylaşmıştı burda. Yazışmada Özgür sene sonu fiyatta bir toparlanma bekliyorum gibisinden bir şey yazmıştı. Bana o gün bu cümle çok garip gelmişti nasıl olur da böyle bir cümle kurabilir diye. Şimdi Özgür tacirlere verdiği son demeçlerde halka açıklığın daha da artacağı sinyallerini vermişti netekim öyle de oldu, yani Özgürde bu satışın olacağı bilgisi vardı. Alarko tarihinde patron satışı olup da hissenin arttığı görülmemiş, Özgür de pek tabi biliyor bunu. O mail her kime atıldıysa SPK'ya başvurusunu yapsın. Mailiyle, videosuyla çok somut bir delil bu.
    Sn.pelerin aşağıya tekrar paylaşıyorum.

Son dönemde hissenin fiyatı emsal holdinglere ve içinde bulunduğu bist30 endeksine göre oldukça negatif ayrismaktadir. Hisse Temmuz-Ağustos dönemi fiyatlarindadir. Bu durumda, hisseniz hem endeks bazlı, hem de enflasyon bazlı erimiş bulunmaktadır. Şirket sürekli yatırım yaparken ( elektrik, tarım, havacılık vb.) ve borsada beklentiler satın alınırken bu durum neden hisse senedi fiyatlamasina yansımamaktadır. Neden hisse fiyati zirvesindeyken ortaklarinizca 117 lira seviyesinden satış yapılarak pay sahipleri mağdur edilmiştir. Şirket faaliyetleriyle ilgili herhangi bir olumsuzluk bulunmakta mıdır. Sorularımın cevaplanmasini bekliyorum. İyi çalışmalar diler, saygılarımı sunarım.

Faaliyetlerimiz ve buyume planlarimizla ilgili olarak hic bir olumsuzluk bulunmamaktadir.

Donem donem performans zayif kalmakla beraber yil sonuna dogru toparlayacagini dusunuyorum.

Saygilarimla,

O dönemde sn.tovbekarin bir yazısını haklı bulduğum ve teşekkür ettiğim için bana psikologa git oraya para ver, daha az zarar edersin gibi garip bir üslupla yorumda bulunmustunuz. Herhalde siz dahil hepimize gerekiyor bu tavsiye şu anda🙂

Kimseyi şikayet etmeyi düşünmüyorum. Satışa konu hisse haberi oldukça kötü ve moral bozucu, zararım büyük ama uzun vadede şirketle ilgili bir olumsuzluk görmüyorum. Satıp alabilecegim başka bir alternatif de yok şu an için.
    Herkese sabır ve bol kazanç dilerim.
    Sağlıkla kalın.

6.  Alıntı Originally Posted by paracelsus Yazıyı Oku
    Sn.pelerin aşağıya tekrar paylaşıyorum.

Son dönemde hissenin fiyatı emsal holdinglere ve içinde bulunduğu bist30 endeksine göre oldukça negatif ayrismaktadir. Hisse Temmuz-Ağustos dönemi fiyatlarindadir. Bu durumda, hisseniz hem endeks bazlı, hem de enflasyon bazlı erimiş bulunmaktadır. Şirket sürekli yatırım yaparken ( elektrik, tarım, havacılık vb.) ve borsada beklentiler satın alınırken bu durum neden hisse senedi fiyatlamasina yansımamaktadır. Neden hisse fiyati zirvesindeyken ortaklarinizca 117 lira seviyesinden satış yapılarak pay sahipleri mağdur edilmiştir. Şirket faaliyetleriyle ilgili herhangi bir olumsuzluk bulunmakta mıdır. Sorularımın cevaplanmasini bekliyorum. İyi çalışmalar diler, saygılarımı sunarım.

Faaliyetlerimiz ve buyume planlarimizla ilgili olarak hic bir olumsuzluk bulunmamaktadir.

Donem donem performans zayif kalmakla beraber yil sonuna dogru toparlayacagini dusunuyorum.

Saygilarimla,

O dönemde sn.tovbekarin bir yazısını haklı bulduğum ve teşekkür ettiğim için bana psikologa git oraya para ver, daha az zarar edersin gibi garip bir üslupla yorumda bulunmustunuz. Herhalde siz dahil hepimize gerekiyor bu tavsiye şu anda🙂

Kimseyi şikayet etmeyi düşünmüyorum. Satışa konu hisse haberi oldukça kötü ve moral bozucu, zararım büyük ama uzun vadede şirketle ilgili bir olumsuzluk görmüyorum. Satıp alabilecegim başka bir alternatif de yok şu an için.
    Herkese sabır ve bol kazanç dilerim.
    Sağlıkla kalın.
    Sizin mailleşme tarihiniz yanlış hatırlamıyorsam tacirler videosundan sonraydı. Teyit edebilir misiniz bu bilgiyi. Psikolog konusuna sonra değinicem

7. Alaton kardeşler, temsili

kol.jpg

"Mezara kadar değil, Pazara kadar ortağım" dedim ama bu alatonlar ile dalia garih mal sattırmıyorlar bana...
    Bu gidişle tübekar abemin yanına kardaş kalacağım galiba...

Sorular:
    1- Yönetim kurulu üyeleri yılın 365 günü hisse satabilirler mi? Sınırlı tarihler var mı?
    2- Şirket 365 gün her şartta hisse geri alabilir mi?
    3- Hakim ortaklar hisse satışı ilan ettiğinde şirket hisse geri alımı yapabilir mi?

Sayfa 96/236 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •