Sayfa 47/236 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 1887 madde; 369 - 376 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by omercelebi Yazıyı Oku
    Sat - al yapa yapa bugüne kadar geldim. Bugün tekrar alım için düşündüm. Ama 3 ayda %35'lik düşüş hiç normal değil. Bundan dolayı öncesinde yatırım ilişkilerini aradım. Telefona cevap vermiyorlar. Telefon ile ulaşmak yasakmış. Mail atın dediler. Mail attık. Sorduk sorularımızı.Bakalım ne diyecekler.

Ne diyecekler saniyorsunuz fiyat la ilgili..
    Jeopolitik bir surecten geciyoruz derler en fazla..

Geri alim yapacakmisiniz diye sorun..

2. Sanırım patronların Yahudi olmasından dolayı ekstra satış yiyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Balder Yazıyı Oku
    Sanırım patronların Yahudi olmasından dolayı ekstra satış yiyor.
    Milletin a... koyan iktidar in en buyuk adami mehmet cengiz le ortak Alarko..
    Yahudi ayagina satan ilerizekalar varsa bilgileri olsun..

4. Devre de kestik 1.30 eksi endekse. Yazıklar olsun. Uzun vadeci olduk 3 haftada ne güzel. Bu hisse nasıl bu fiyatlara gelir aklım almıyor. Çok yazık.

5.  Alıntı Originally Posted by Balder Yazıyı Oku
    Sanırım patronların Yahudi olmasından dolayı ekstra satış yiyor.
    Borsa öyle bir yer ki, bunu kullanıp bizzat patronun kendisi bile sattığı malları düşükten almak için düşürüyor olabilir.

Bu arada dün ben bunu yazdığımda bazı arkadaşlar olmaz öyle şey diyordu.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Patrondan kaynaklı fazla satış yemesi belki olabilir lakin öyle olsa Ccola da satış yerdi o sapasağlam duruyor,bence bu işte başka bir şey var .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    NeT Kar marjı en yüksek olmasının önemi var mı ?

AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

8. Bir senede 90'dan 100'e.

Alarkonun yatırımcı nezdinde hiçbir değeri kalmamıştır.Her platformda bol bol sinkaflı sözlere maruz kalmakta.

Çok değil bir sene civarı yatırımcısı olan herkes patronlar tarafından bütün art niyetin türlü türlü oyunun farkındadır.

Tabi çok şanslı olanlar güzel sat-al imkanları yakaladı ama bu iyi yatırımcı olmakla alakalı değil şansla alakalı bir durum.Tek memnun olan onlardır heralde.

Söylenildiği gibi sahiplerinin yahudi olmasıyla alakası yok bence paranın dini imanı olmaz.Tabgıda burgerking israile yardım ediyor diye katılım olmaz dendi tarihi katılım rekoru kırdı.

Sayın cash_is_king dediği çok doğru ama yanlış anlayanlar olmuş patron bu durumu kullanarak dahada basıyor yaptığı onca oyun yetmiyor gibi.

Belli bir seviyeye gelmiş her yatırımcının bu durumlardan memnun olmayıp bolca sorgulaması gerekiyor.Eregli hissesi değilki ucuzken temettü için toplayıp çelik döngüsünün dönmesini bekleyesin.

Alarko tarihinin en iyi çeyrekleri geliyor belkide tarım işi istedikleri gibi kar getirmeyecek o zaman hangi piyasa değerine düşer kim bilir.

Sayfa 47/236 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •