Sayfa 202/246 İlkİlk ... 102152192200201202203204212 ... SonSon
Arama sonucu : 1963 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1. Bilanço bugün. Attığı mail ile bugün olacağını söylediler. Ama bugünkü bu hareketten dolayı, gerek sosyal medyada olsun gerek mail ile olsun çok "insider mı var" tepkisi gelince, şark kurnazlığı yapıp vazgeçmiş olabilirler. Önümüzde 2 saat var. Bu arada yatırımcıya bugün bilanço açıklayacağız deyip, şayet açıklamazlar ise bunun cezası var mı merak ettim doğrusu.

Ne olursa olsun, bugünkü hareketi hiç masum bir hareket değildi ve ister bugün açıklasın ister mayıs 20'de, göreceğiz günahları ile.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,798
    " Attığı mail ile bu gün açıklayacağını söylediler. " enteresan bir cümle paylaşmıssınız . Kim kime mail atmış kim kime açıklayacağını söylemiş belli değil. KAP ta açıklama yoksa bu gün diye bir şey yoktur.
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

3.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    " Attığı mail ile bu gün açıklayacağını söylediler. " enteresan bir cümle paylaşmıssınız . Kim kime mail atmış kim kime açıklayacağını söylemiş belli değil. KAP ta açıklama yoksa bu gün diye bir şey yoktur.
    Sizlerde Alarko yatırım ilişkilerine mail atsanız, sizlerde mail ile bilgilendirilirdiniz. Neden enteresan buldunuz çözemedim!

Ben bugün mail attım, aldığım cevap "bu akşam açıklayacağız" oldu. Türkçe'den Türkçe'ye çeviri yapıyoruz (( :

Alarko yatırım ilişkilerinin attığı maile, yazdığı yazılara, bazı mecralarda verdiği röportajlara güvenmeyin ve inanmayın derseniz, o başka.

4. Bugün ayarlarla oynama günü galiba.Umarim güzel bir bilanço ile kendini affettirir

5. İnat ettik bekliyoruz

6.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    İnat ettik bekliyoruz
    Vallahi okkalı küfürler hazir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,798
    Estağfurullah olurmu öyle şey tahmin yapmak yerine size sormayı istedim. Amaç kesinlik kazanması idi. Mayıs a kadar herhangi bir gün açıklayabilir diye biliyorum. Yatırımcı ilişkileri sorumlusu tahmini bilgi paylaşmıştır sizinle.

Alıntı Originally Posted by omercelebi Yazıyı Oku
    Sizlerde Alarko yatırım ilişkilerine mail atsanız, sizlerde mail ile bilgilendirilirdiniz. Neden enteresan buldunuz çözemedim!

Ben bugün mail attım, aldığım cevap "bu akşam açıklayacağız" oldu. Türkçe'den Türkçe'ye çeviri yapıyoruz (( :

Alarko yatırım ilişkilerinin attığı maile, yazdığı yazılara, bazı mecralarda verdiği röportajlara güvenmeyin ve inanmayın derseniz, o başka.
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

8.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Estağfurullah olurmu öyle şey tahmin yapmak yerine size sormayı istedim. Amaç kesinlik kazanması idi. Mayıs a kadar herhangi bir gün açıklayabilir diye biliyorum. Yatırımcı ilişkileri sorumlusu tahmini bilgi paylaşmıştır sizinle.
    Mayıs 20'ye kadar zamanı var. Ayrıca yatırım ilişkileri tahmin paylaşmadı. Daha önce yazıştığımızda Mayıs'ın ilk hafta açıklamaya çalışsacağız dedi.Daha sonra bayramdan sonra dediler. Pazartesi konuştuğumuzda 18 Nisan dediler. Bugünde konuştuğumuzda, bu akşam açıklayacağız seans sonrası dediler. Sosyal medyadan gördüğüm kadarıyla bu tarihi herkese vermişler.

Hayır, sanki maili size atmışlar gibi, görmediğiniz mail hakkında yorum yazmışsınız (( :

Sayfa 202/246 İlkİlk ... 102152192200201202203204212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •