Sayfa 75/237 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 1891 madde; 593 - 600 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    Mal Toplanıyor ve bir sürü yöntem kullanılıyor. Burada da panik havası yaratılmaya çalışılıyor. Yatırım yapan şirketler bir müddet karlılıkları düşer temettü vermez ama kar toplayan hava gibi, patlamaya hazır bomba gibi bekler. Yormayın kendinizi her çiçek zamanı gelince açar . Tek takip edilmesi gereken kriter EFK /Öz varlık Artmaya başlayınca almak lazım .

Darphane Dip NoTu : Kazanmasına kazanıyor da yatırımlar çok . . .
    Pd / Yıllıklı EFK ile 12 aylık ve ilk Qtr Tahminlerimi de koyarak grafik çizdim .
    Meraklanacak bir durum göremedim. Hatta Seneye muhteşem olur gibi göründü gözüme .

Son düzenleme : Baygeorge; 22-11-2023 saat: 13:09.
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

2. Abiler biz 30 endeksten cikiyor olmayalim..
    Emeklilik fonlarini yonetenler haber almış olabilir..
    Eger 30 dan cikiyor isek,bugün ki islemleri unutmayın ,tek tek spk ya suç duyurusunda bulunalım...

3.  Alıntı Originally Posted by Wuhanlı Ejder Yazıyı Oku
    Abiler biz 30 endeksten cikiyor olmayalim..
    Emeklilik fonlarini yonetenler haber almış olabilir..
    Eger 30 dan cikiyor isek,bugün ki islemleri unutmayın ,tek tek spk ya suç duyurusunda bulunalım...
    Bu önemli bir konu.

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. 7700 den 8000e gelen endekste yüzde 13 düştü, alislar karşılanıyor belki ama, hisse her gün düşüyor. Düşmediği zamanlar seans dışı
    İlginç bir hal almaya başladı, Hadi hayirlisi, faaliyetlerle ilgili bir sorun olmadıkça tutmaya devam kendi adıma.

5.  Alıntı Originally Posted by Wuhanlı Ejder Yazıyı Oku
    Bir de patronların, dalia nin gunahini aldiniz Akbank satışlarında..
    Emekliler satıyormuş işte..

Şimdi nedir yeni komplo teorileriniz anlatin bakalim..
    Dalia patron, yoksa emeklilik fonlarindan mi alim satim yapiyor..
    Oradan mi tezgah ceviriyorlar..
    Şimdi Emekli fonları 3-4 günde sattığını Dalia hanımdan toptan alır..Böylelikle hergün açıklama yapıp hissenin 90 a düşmesi engellenmiş olur.

6. Ünlü ve AK 500er bin lot sattı toplam 1 milyon lot, Alaton kardeşlerin satış günlerinde de bir milyon lot satılırdı. Şu an Alarko tüm borsada net para çıkışında 4.

7.  Alıntı Originally Posted by bridger17 Yazıyı Oku
    Şimdi Emekli fonları 3-4 günde sattığını Dalia hanımdan toptan alır..Böylelikle hergün açıklama yapıp hissenin 90 a düşmesi engellenmiş olur.
    Hay yaşa Hocam. Aynısını yazacaktım. Emeklilik fonları piyasaya verir, yer açar, hisse düşer, Dalia Garih satınca da ondan toparlayıp yukarı sürerler. Win win..
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    Hay yaşa Hocam. Aynısını yazacaktım. Emeklilik fonları piyasaya verir, yer açar, hisse düşer, Dalia Garih satınca da ondan toparlayıp yukarı sürerler. Win win..
    Hani et mi satacaz kedi mi kovalayacağız derler ya...tam bu hale düştük... Bu durum resmen rezillik...

Sayfa 75/237 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •