Sayfa 71/236 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon
Arama sonucu : 1887 madde; 561 - 568 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,238
    Arkadaşlar şayet kağıda güveniniz yok ise kol kesersiniz olur biter... madem bu kağıttan bir halt olmaz en azından sinirlerinize yazık etmeyin...

2. Iki gunde 2 milyon a yakin lot satti Akbank..

Yine de iyi direniyoruz..
    Patron satışı değildir, İş bankasinda onlarin lotlari..
    Ak yatırım in en cok sattigi hisse Alarko..
    En cok aldigi Thy..

Yabanci fon bizden cikip Thy aliyor..

Ben de super zeki olduğumdan gecen hafta Thy nin yarisini satip Alarko almistim..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    PAtron spek bence buradan hisse devri yapıyor. El ele verip götürecekler.
    Patronun malını yukarı taşırken kullanacak lar . SAnırım Yukardan geri alacak
    patron. Temel ile karar verdik 2 - 3 ay Dursun a mal alayım bari.
    101.70 TL ye kadar bu kıza talip olduk .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

4.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    Arkadaşlar şayet kağıda güveniniz yok ise kol kesersiniz olur biter... madem bu kağıttan bir halt olmaz en azından sinirlerinize yazık etmeyin...
    Yok abim kol kesemezler..
    bunlara mal taşıtip,maliyetlerine geldimi sattiracaklar..
    Kaymagini yine yiyemeyecekler,mal taşıdıkları ile kalacaklar..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,238
     Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    PAtron spek bence buradan hisse devri yapıyor. El ele verip götürecekler.
    Patronun malını yukarı taşırken kullanacak lar . SAnırım Yukardan geri alacak
    patron. Temel ile karar verdik 2 - 3 ay Dursun a mal alayım bari.
    101.70 TL ye kadar bu kıza talip olduk .
    fonlar hissede çok fazla ise götürmezlerdi eskiden ama zararına satacak fon sanırım olmaz. muhtemelen mal devri...biraz daha yukarıdan fonlar satışa geçebilirler. hoşgeldin yıpratıcı süreç

6.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    sn paracelsus,
    şirket niçin kap atmalı ki? alınırken veya satılırken şirketin müdahalesi nasıl olacak ki kap atsın? bir fon ya da yabancı mal boşaltıyor. ya da dalia hanım ki o i,se akşama mutlaka bildirmek zorunda. kimse kimseye niçin satıyorsun diyemez.
    Kendi adıma fikirlerimi yukarıda yazdım ama eğer 102 de 600.000 lot satış olduysa aksine bu kadar malı kim alıyor diye sormak gerekir mi?
    Sn.tovbekar sorun alim veya satım değil, şirket kurumsal ve guvenilir olduğundan bahsediyor surekli. Bunu yitiriyor şirket ve bunu tesis etmek için bir çaba harcamiyor özetle. Açıklama dediğim budur.

7. Bazıları boş konuşuyor kol kesmekten falan bahsediyor, kısaca fazla ağlamayın buralarda demeye getiriyorlar. Bu kafayla bu millet asla akıllanmayacak belli ki. Yönetim haberleri manipule ediyorsa, ortaklar olumlu haberleri satış için kullanıyorsa, endeks yukarı ivmelendikçe bunu satış için kullanan tahtacılar varsa kol kesmenin de faydası olmaz mal taşımanın da. İnsanların canı yanmış belli ki sitemlerini burada ifade ediyorlar ona bari müsaade edin.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,238
     Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Bazıları boş konuşuyor kol kesmekten falan bahsediyor, kısaca fazla ağlamayın buralarda demeye getiriyorlar. Bu kafayla bu millet asla akıllanmayacak belli ki. Yönetim haberleri manipule ediyorsa, ortaklar olumlu haberleri satış için kullanıyorsa, endeks yukarı ivmelendikçe bunu satış için kullanan tahtacılar varsa kol kesmenin de faydası olmaz mal taşımanın da. İnsanların canı yanmış belli ki sitemlerini burada ifade ediyorlar ona bari müsaade edin.
    o bazılarının maliyeti 0 TL... şirketi iyi tanıyor ve yatırım yapmayı biliyor... dalianın ve diğerlerinin yaptığından rahatsızlığı had safhada. en son ALATON holding kuruluşu bildiriminin sonucunu bildirmedikleri için ve Geri alım var iken ALATONların satış için başvurmalaraı nedeniyle şirketi ve ALATONLARI SPK ya alenen şikayet ettiği için şirket yatırımcı ilişkilerinden artık konuşma ambargosu var. attığı maillere tekit ile ancak cevap veriliyor.

bütün bunlara rağmen bütün yatırımı da ALARKta... boş konuşanlar belli ise geçiniz ve alenen cevap veriniz... Akıllı siz iseniz görelim icraatlarınızı...

Sayfa 71/236 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •