Sayfa 85/251 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 2008 madde; 673 - 680 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,269
    https://www.youtube.com/watch?v=63KPIq9umg8
    meşhur kahya ve ağa hikayesi... biz bu pohu neden yedik madem her şey eskiye dönecekti ülkede dengeler bozulmadan gitse olmayacak mıydı...

Erdal Sağlam gerçek gazetecilerdendir... eğer yukarıda söyledikleri doğru ise ALARKtaki baskının sebebi anlaşıldı...bir şekilde flamingolar gelecekler ve muhtemelen borsaya gelenler çoğunlukla fonlar olacağı için blue chip hisselere yönelecekler. artık dalia isterse şirketteki payının tamamını satsın alıcı bulacaktır... işin doğrusu bu bozulmuşlukta başka çare de görünmüyor artık... zavallı ülkem yeni acılar çekeceğiz ve gene kendimizi düzeltmek yerine pansumanlarla devam edeceğiz...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,806
    Egeen de de patron satışı var. 3 gün bir haftadır tavan çekiyor hala bekliyoruz
    tavan a neden vermedi diye . Yada verdiği halde neden gidiyor diye. Kağıt iyi
    ise patrona bakmayın. ha Haminine hisse alınmış ha nama hisse satılmış hisse
    iyi ise fark etmez. Kaptım gittim . Mal bende Artık satan düşünecek.
    Bkz. Ref. Egeen ...
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

3. Satan satana, alanın elinde kalıyor. Rezilsin, bizi de rezil ettin. Umarım daha beterini yasarsiniz hissedarlarıni düşünmeyen şirket ortakları.

4. Haftalık takastan görebildiğim kadarıyla yabancıya ilk 10 alıcının neredeyse tamamı yabancı - yabancıya çalışan aracı kurumlar.

Satıcı da Yatırım Fonları, Yapı Kredi, Info, Garanti, Ziraat, Emeklilik Fonları..
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Burada ilginç bir konu daha var... ALGYO ..genelde son çeyrekte değerleme beklentisinden dolayı ciddi hareketler yapardı. Şimdi yıl sonuna kalan günler azaldığı halde burada da anormal bir satış var ve şirketin değeri neredeyse sadece Hillside değerine kadar düşmüş durumda..Buna da göz yumuyorlar. Burası ALGYO topiği değil şeklinde düşünmeyin...bir garip ilişki var gibi...

6. infoyatirim @yasaryildirimFK @YUNInvest gidin anlaşın @DaliaGarih le 4.3 milyon lotu için, bitirin bu izdirapi,bizlerde yardımcı olalim hatta..koysun bir iki kademeye 4.3 milyon lotu,didikleye didikleye bitirelim o lotlari..info yu da yatirimciyi da rezil etti dalia

X de de yazdim,buraya da yazayim dedim

7.  Alıntı Originally Posted by Wuhanlı Ejder Yazıyı Oku
    infoyatirim @yasaryildirimFK @YUNInvest gidin anlaşın @DaliaGarih le 4.3 milyon lotu için, bitirin bu izdirapi,bizlerde yardımcı olalim hatta..koysun bir iki kademeye 4.3 milyon lotu,didikleye didikleye bitirelim o lotlari..info yu da yatirimciyi da rezil etti dalia

X de de yazdim,buraya da yazayim dedim
    Haftalıkta İnfo satıcı. Yatırım Fonları da satıcı. 2-3 gün fon dağılımları gelir, orada da görürüz muhtemelen. Bence NNF satıyor..
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Böyle bir günde aynı işi yaptığın Enerjisa artmış, holdingler artmış. Yazıklar olsun.

Sayfa 85/251 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •