Sayfa 111/243 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 1944 madde; 881 - 888 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

Alıntı Originally Posted by _ZeBuN_ Yazıyı Oku
    Bu akşam seans kapanışını bekleme nezaketini ve hassasiyetini göstererek gönderilen bu KAP hakkında yorum yapacak bir arkadaş varmı...

İyi bişey mi , kötü bişey mi.

Not: Gerçekten anlamadığım için soruyorum, ama hislerim iyi bir KAP gibi geldi "Kötü olsa cuma günü olduğu gibi seans içinde, üstelik hazmedecek zaman bile kalmasın diye kapanışa 1 saat kala filan gelmeliydi"

Alarko Holding A.Ş. Yönetim Kurulu tarafından,
    Sermaye Piyasası mevzuatında belirtilen aracılık faaliyeti ve menkul kıymet portföyü işletmek amacı gütmeksizin; yerli
    veya yabancı her türden sermaye şirketlerinin sermayesine doğrudan veya dolaylı olarak iştirak etmek, sermaye piyasası
    araçlarına, diğer menkul kıymetlere, nakit, değerli madenlere, emtialara, yerli veya yabancı her türden sermaye
    şirketlerinin çıkarmış olduğu veya çıkaracağı pay senetlerine doğrudan veya dolaylı olarak yatırım yapmak üzere
    320.000.000 TL (Üçyüzyirmimilyon Türk Lirası) sermayeli bir anonim şirket kurulmasına karar verildiği daha önce
    kamuoyuna duyurulmuştu.
    Söz konusu şirket, ‘Alser Alarko Sermaye Yatırımları Holding Anonim Şirketi'' unvanı ile kurulmuş olup 11.04.2023
    tarihinde İstanbul Ticaret Sicili Müdürlüğü tarafından tescil edilmiştir
    .

--holding içinde holding...; iştigal konularını artır, kendin yap...oraya da yönetim kurulu genel müdür, lüks araba, lüks lojman vs vs. lazım...arada sırada iyi para kazanırsa giderek artacak olan danışma-hukuk-eğitim-f,nans yönetimi ayağına haracını da alır...böylece yuvarlanıp giderler...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,250
     Alıntı Originally Posted by _ZeBuN_ Yazıyı Oku
    Bu akşam seans kapanışını bekleme nezaketini ve hassasiyetini göstererek gönderilen bu KAP hakkında yorum yapacak bir arkadaş varmı...

İyi bişey mi , kötü bişey mi.

Not: Gerçekten anlamadığım için soruyorum, ama hislerim iyi bir KAP gibi geldi "Kötü olsa cuma günü olduğu gibi seans içinde, üstelik hazmedecek zaman bile kalmasın diye kapanışa 1 saat kala filan gelmeliydi"
    sn zebun
    Cuma günü bildirimde bulunan yani kap gönderen kurum Merkezi Kayıt Kuruluşu idi "Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez." . bu kaptan sonra Leyla ve Vedat alatonun bu satış kurumsala yapılacaktır, başka yatırımın finansmanı için kullanılacaktır, kısa ve orta vadede başka işlem yapılmayacaktır kap şirkete bildirildiği için oradan geldi...

3. Yatırımcılar boş kap haberleri değil sadece bir konuyla ilgili haber bekliyor gerisi laf-ı güzaf. Artık her akşam yeni şirket kursalar yeni yatırım yapsalar yeni teşvik alsalar hiçbir etkisi olmaz.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

4. Demoklesin sayacında güncel durum.

17400.jpg

Daha çok kap gelir, patron satış haberi öncesi youtube yayını gelir.
    Patron satış haberlerinin bittiğini düşünen var ise, hatırlatmakta fayda var.
    İlk etapta halka açıklık oranı %40 a çıkarmak istediklerinden ya da bu rakamı bir
    minare kılıfı olarak kullanmak istediklerinden, 34.9 milyon lot sonra neredeyiz
    bakmak lazım. Değeri tabana yaymak arzusundaki değerli patronların dönüşüm
    haberleri sonrası halka açıklık oranı %38.5 civarına yükselmiş olmalı. Bu da,
    %1.5 daha haber gelebileceği anlamına geliyor. Yaklaşık 6.525.000 lotcuk.
    Bu dönüşüm haberi de, son değer dağıtıcı Dalia hanımdan gelirse benim için
    süpriz olmaz.
    Değerli geceler dilerim.

5. Elin oğlu da hisse satıyor, suruncemeye birakmadan anında hallediyor. Kurumsallık budur işte.

Eski defterleri kurcalarken karşılaştım...

BAKAD projesi mazisi:

https://informburo.kz/stati/na...-za...ta-doroga.html

7. Açılışta kademeler bomboş.

Kendileri çalıp kendileri söyler bundan sonra..

İstedikleri de buydu herhalde.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,250
     Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Eski defterleri kurcalarken karşılaştım...

BAKAD projesi mazisi:

https://informburo.kz/stati/na...-za...ta-doroga.html
    ben bir şey göremedim acep linkler mi karıştı

Sayfa 111/243 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •