Sayfa 211/250 İlkİlk ... 111161201209210211212213221 ... SonSon
Arama sonucu : 1997 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1. CEVAP:
    Sadece domates üretimi değil. Kaliforniya tipi biber, daha katma değerli ürün çeşitliliğine gideceğiz.
    Yaz dönemine giriyoruz, alacağımız ürün miktarı artacak, ürün fiyatları bir miktar düşecek. Kışın da tam tersi ürün miktarı azalacak ancak ürün fiyatı artacak.
    Eskişehir, Afyon, Denizliyi bilerek seçtik. 12 boyunca üretim yapabileceğimiz yerler. Devamlı üretim hedefindeyiz.

FAVÖK oranları belirli dönemlerde biraz aşağı biraz yukarı gidebilir ancak çok büyük değişimler beklemiyorum.

2. Fatih yılmaz ın @yatirimweb x hesabindan..

3. Bu kadar kolay ve basit.Piyasayi yönlendirdiğini düşünmüyorum.Tekrar söylüyorum zehir zıkkım olsun

4. Batarya yatırımı, enerji depolama?

CEVAP:
    Son aşamadayız. Seçimler geçti. Dünyanın en büyük Çinli firmalarından bir tanesiyle burada anlaşma yapmak üzereyiz.
    Önümüzdeki dönem bu halka da açıklanacak. Henüz imzalar atılmadı, imzalar atıldığı an açıklanacak. Herhangi bir pürüz kalmadı.
    Çinli firma tarafından herhangi bir rekabet yasağı yaşamayacağız, bizim ortağımız olarak bize tüm olanakları sağlayacak.
    Enerji depolamanın mobilitesini sağlayabilmek önemli. Bizim bu konuda da çok ciddi çalışmalarımız var. Hangi pazarlara hangi ürünlerle ne şekilde girebileceğimizi araştırıyoruz.
    Elektrikli araçlar şuan bizim alanımızda değil, burada teknolojinin nereye gideceği biraz belirsiz. Bu pazar şu dönem için ilgii alanımızda değil.
    Daha çok sanayi tarafına eğilmeyi hedefliyoruz.

5. #ALARK holding Türkiyenin sayılı ve güçlü şirketlerinden bir tanesi. Saygınlık bizim için kârdan daha önemli bir değer.
    En önemli değerimiz. Bu nedenle yatırımcılarımıza şunu belirtmek istiyorum. Bu şirketteki profesyonel yönetim bu şekilde devam ettiği sürece bizim bilançomuzdaki herhangi bir bilginin sizlerden önce birilerine gösterilmesi söz konusu değildir. Bu bizim tarafımızdan güven altındadır.

6. Batarya konusu en azindan beklenti oluşturur kisa vadeli..o haberle de dalia ve alatonlar ellerindeki mali bitirirler büyük ihtimalle

Şurada dursunlar....

Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

8. Resmen dolandırıldık.....

Sayfa 211/250 İlkİlk ... 111161201209210211212213221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •