Sayfa 76/237 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 1890 madde; 601 - 608 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1. Şimdi emeklilik fonlari ile patronlar işbirliği yapıyor onu anladık bugun de..
    Maşallah herseyi çözüyoruz burada..

Şu akbank i biriniz arasinda ne zaman bitiyormuş bu emeklilik fon satışları, onu öğrenelim de alim yapalım..

2. Fonlar dalia'nın hisselerini almak için yer açsa bunu en az 3 hafta önce malum kap haberi gelmeden yapar satışlar bitince de 4.5 milyonluk kap haberi gelir birkaç gün sonra da bu lotlar bu fonlara geçerdi. Hisseyi haberle aşağı basıp düşükten satış yapmaları mantıklı gelmedi bana.

3. O kadar saçma hareketler oluyor ki, mecburen böyle akıl yürütüyoruz kendimizce.

Bakalım Özgür Bey bu kadar olayın ne kadarını açıklayabilecek.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Buralardan gerçekten toplayan birileri varsa,bu hisseden para kazanmasi icin hisseyi cok yukari götürmesi gerekecek ki,tren kaçıyor izlenimi vermeli millete..

Olumlu haberleri gectim,uzaya cikiyoruz deseler bile bu hisseye atlayacak enayi yi artık bulamazlar..
    Yuzde 10 yuzde 20 yukari yaparsa boşaltacak bir sürü ky olacak, bırak almayi..

https://twitter.com/TACIRLERYATIRIM/...80965552050451

Tacirler Yatırım Şirket Sohbetlerinde 23 Kasım Perşembe günü konuğumuz Alarko Holding Yatırımcı İlişkileri & Kurumsal İletişim Direktörü Özgür Kalyoncu. Saat 14:30’da youtube kanalımızdaki canlı yayınımızda Araştırma Yönetmenimiz Kadirhan Öztürk Alarko Holding ile ilgili merak edilen tüm konuları sizin için soracak.

6.  Alıntı Originally Posted by Wuhanlı Ejder Yazıyı Oku
    Buralardan gerçekten toplayan birileri varsa,bu hisseden para kazanmasi icin hisseyi cok yukari götürmesi gerekecek ki,tren kaçıyor izlenimi vermeli millete..

Olumlu haberleri gectim,uzaya cikiyoruz deseler bile bu hisseye atlayacak enayi yi artık bulamazlar..
    Yuzde 10 yuzde 20 yukari yaparsa boşaltacak bir sürü ky olacak, bırak almayi..
    Kesinlikle katılıyorum sn.wuhanli
    Zararı biraz çıkartan hisseyi satacak gibi ve sürekli mal dağılıyor, takasta gözüken en azından o. Ayrıca son 3 gündür para çıkışında zirveyi zorluyor hisse. Koskoca holding nasıl bu hale getirilir gerçekten inanmıyor insan. Bu fiyatlara imkanı yok satmam dedikçe de daha aşağılara düşüyor hisse😃
    Artık sinirlerim de gevşedi, kızamıyorum. Gülüyoruz ağlanacak halimize.🙃
    Yazacak, söyleyecek hiçbir şeyim kalmadı maalesef. Mars'ta enerji üretimi başlatacak deseler nafile. Çok yazık ettiler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

8. Alarko sadece bizleri değil, info yatırımı, onun fonlarini da gebertti..
    Info dan Yunus, milletin gazini almaya çalışıyor..
    En büyük ağırlıkları Alarko tabiki..

Dalia ve gorumceleri leyla ve vedat ablalar herkesi doğradılar..

Sayfa 76/237 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •