Sayfa 122/741 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon
Arama sonucu : 5923 madde; 969 - 976 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. Aktifbank ve kullanıyorsanız targetfx (Türkiye Finans) en iyiler

2. https://x.com/emrahlafcu/status/1717...845533456?s=20
    "Moderatörün, enflasyonunuz %60, politika faiziniz %30. Normale dönüş diyorsunuz, bu mu normal? sorusuna Mehmet Şimşek'in cevabı(mealen);

"Bir takım anormallikler yaşandı, bunları düzeltmeye çalışıyoruz. Çok yol aldık ama daha yapmamız gerekenler var. Enflasyon ve faiz hesabını gerçekleşen rakamlar üzerinden değil, beklenen enflasyon üzerinden yapmak lazım. Böyle yaparsak dediğinizden daha sıkı bir politikanın içinde olduğumuzu görürsünüz. Ama hala gidecek yolumuz var burada("We are not done!").

Faizlerdeki yükselişin bir süre daha devam edeceğinin mesajını yinelemiş Bakan."

Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    https://x.com/emrahlafcu/status/1717...845533456?s=20
    "Moderatörün, enflasyonunuz %60, politika faiziniz %30. Normale dönüş diyorsunuz, bu mu normal? sorusuna Mehmet Şimşek'in cevabı(mealen);

"Bir takım anormallikler yaşandı, bunları düzeltmeye çalışıyoruz. Çok yol aldık ama daha yapmamız gerekenler var. Enflasyon ve faiz hesabını gerçekleşen rakamlar üzerinden değil, beklenen enflasyon üzerinden yapmak lazım. Böyle yaparsak dediğinizden daha sıkı bir politikanın içinde olduğumuzu görürsünüz. Ama hala gidecek yolumuz var burada("We are not done!").

Faizlerdeki yükselişin bir süre daha devam edeceğinin mesajını yinelemiş Bakan."

Adam diyor ki bu kadar faizle işleri yoluna koydum..Yakında meyvelerini verecek...Bende bu yaklaşımdan dolayı diyorum ki MB passs geçecek...

Dipnot:Para güvercin gibi çok ürkektir, güvenin tesisi sistemin normale dönmesidir ki bu da imkansız olduğundan ancak hedge fonlardan kumar oynamak isteyenler belki vurkaça gelir...

4.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku

Adam diyor ki bu kadar faizle işleri yoluna koydum..Yakında meyvelerini verecek...Bende bu yaklaşımdan dolayı diyorum ki MB passs geçecek...

Dipnot:Para güvercin gibi çok ürkektir, güvenin tesisi sistemin normale dönmesidir ki bu da imkansız olduğundan ancak hedge fonlardan kumar oynamak isteyenler belki vurkaça gelir...
    Borsanın sabah keyfini izlerken aniden kızarınca '' ne oluyor len yine '' diyerek haber kanalını açtım ve tahmin ettiğim gibi .......
    Salondaki heyecanlı grup slogan attıkça konuşmacı coşuyor, konuşmacı coştukca sloganlar agresifleşiyor. Haliyle insanlar borsada satış tuşlarına yetişmeye çalışıyor.

Sonuçta ümmet sözkonusu, borsa, dolar vb. dünyevi işlerin zamanı değil. lakin her nedense bu hareket bile fiyatlar tepeye yaklaştığında yapılıyor. Sepet sepet sarı gacıdan gayrisi artık yalan dünya.

yatırım tavsiyesi olamaz.

Erk Acarer

@eacarer
    Folgen
    Hamas ın terör örgütü olmaması en çok Mehmet Şimşek e yarayacak. Dinlenme vakti. Kapı kapı dolaşıp para istemesine gerek kalmadı. Harç bitti yapı paydos!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6. 300 bp olur

7. israil tohumsuz yeni domates ,salatalık,sivri fiyatları nolucak bakalım

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Erk Acarer

@eacarer
    Folgen
    Hamas ın terör örgütü olmaması en çok Mehmet Şimşek e yarayacak. Dinlenme vakti. Kapı kapı dolaşıp para istemesine gerek kalmadı. Harç bitti yapı paydos!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Tum filistinlileride davet etti.

Sayfa 122/741 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •