Sayfa 204/736 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon
Arama sonucu : 5883 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

Benim aklım memur zamlarında , %20 den fazla yaparlarsa yandık bittik kül olduk resmen , Rahmi Koç bile dayanamadı artık, 5.5 milyon memur dünyanın hiçbir ülkesinde yok 2 milyon memur gayet yeterli dedi...Asgari ücretde de 15400 den fazlası çok sıkıntı olur..

2. Dolarda Nisanda bir basamak hareketi cari açığa katkı sağlar.

Yoksa millet ithali şimdiden daha ucuz hale gelen mallara saldırır.

Belki bu basamak hareketinden sonra TL ye daha fazla bir oranda dönüş sağlanır.

Yoksa değerli TL ile mevduat kumar gibi...
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

3.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Benim aklım memur zamlarında , %20 den fazla yaparlarsa yandık bittik kül olduk resmen , Rahmi Koç bile dayanamadı artık, 5.5 milyon memur dünyanın hiçbir ülkesinde yok 2 milyon memur gayet yeterli dedi...Asgari ücretde de 15400 den fazlası çok sıkıntı olur..
    R.Koç halt etmiş.

2022 den sonra AKP li bürokratların mülakatları ile alınan 2.5 milyon memur eşi ve artık oy kullanma yaşına gelmiş bebeleri ile en az 10 milyon oy eder.

Nereye azaltıyorsun....

Sonra yazık değil mi sarı sendika ağalarına...

Alıştıkları 10 milyonluk arabalardan nasıl inecekler...
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

4.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Memur zammı %50'ye yakın olacak.

Asgari ücret 18500.yillik

6.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Asgari ücret 18500.yillik
    faizi 1000 baz puan artırsan ne yazar, ateşe yanık yağ döküp üstüne avuçla kum atsan ne olur, örneği var arjantin gibi olur..

7.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Gereksiz o kadar saçma yazışmalar var ki.. Baksanız memurlar işleri yetiştiremiyor o kadar yoğunlar ki.. Ama anlamlı bir iş yapılıyor mu.. Koca bir sıfır.. Anlamsız yazışmaların içinde boğulmuşlar.. Personele de yazık.. Zaman enerji motivasyon kaybı..Ama öğretmen derseniz ciddi açık olmasına rağmen personel alımı yok.. vs..

8. adettendir..

Sayfa 204/736 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •