Sayfa 225/740 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon
Arama sonucu : 5920 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

14 adet 200 lük banknot ile 1 adet 100 lük Benjamin alamıyor .!!!
    VATANDAŞ.!!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by ozgur cocuk Yazıyı Oku
    Gönderilen paradan ziyade kullanılan banka bankasya.Hani şu önünden geçenlerin hapse atıldığı banka.Şimdi hükümet vurdum duymazlık mı yapacak yoksa bankasyayı kullanan garibanların içeri girdiği gibi bu şahısta içeri girecekmi?Cevabı belli olan soru olmaz ben soru işareti koydum ama.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bazen içimizde fırtınalar estiriyor olabiliriz. Lakin etraf günlük güneşliktir. Yani birileri birilerini bir şekilde bir yerlerde bir amaç için koşturmuş ve etraftakiler de seyretmiş.

Vatandaşın %75 ( tahmini ) i ekonomik bunalımdayken bu tip haberlerle ( topçuların milyon dolarları, Kentsel dönüşüm, çete operasyonları vb.) şahane bir uykuya gönderiliyor. Tüm enerjileri yok ediliyor. Bu formlarda biz bile alet oluyoruz.

Muhalefet partileri ortada yok. Muhalif medya ise 3-4 gazeteciyle komple iletişim başkanlığınca kendilerine verilen ödevi yapmakla meşgul. Köylerde, cami avlularında, mahalle cenazelerinde , aklınıza gelen her topluluk ortamında tak parti dışında etkinlik gösteren yok. Haliyle insanlar yoğun politik etkileşimle şartlanmışlar. Aç kalır ama asla vatan hainlerine ( çünkü öyle inandırılmışlar. Değiştirmek için çalışan da olmayınca ) oy vermezler. Artık umudum yok. Koyver gitsin modundayım.

3.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    14 adet 200 lük banknot ile 1 adet 100 lük Benjamin alamıyor .!!!
    VATANDAŞ.!!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!!
    Benjamini ne yapcaz ! Varsa bize ümmet parası tavsiye et, alalım. Gavurun parasını ne yapalım. Haçlı hilal eyleme.

4.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Normal mevduatta 45 üstü oran alan oldu mu.? KKM den dönen paraya değil normal mevduata.
    Cuma günü Rodeo 45 açmıştı bana sistemden 32 güne sabah 38 düşürdü şimdi baktım 42 yapmış.
    Anlaşılan kafaları allak bullak.. 92 güne 44 açmış..

5. 46 güne mevduat faizi olarak 1 milyon ve üstüne 47,5 üstü veren banka bulan var mı ben 0deabank buldum başka yok belki Akbank da olabilir. Ben akbanka bağlamıştım. 47,5 ile. Daha yukarısı yok galiba

6. Buralara takılan monşer ( dışişleri menşeli ) veya Maliye üst düzey personeli varsa konu hakkında bilgilenelim.

Konu ; Bloomberght kanalında ekranın yan tarafında kayan bilgiye göre ABD hazinesinden bir yetkili ( ismi de vardı ama unuttum) yarın Türkiye ye gelerek ABD nin Rusya ve Hamasa uyguladığı ambargoya uyulmasını denetleyecekmiş.

Biz bağımsız bir ülkeysek ABD nasıl denetliyor ? BM kararı yok ki. O zaman bizde PKK- YPG vb. terörist örgütlere yardım edenleri denetleyellim. İşi bilenler yeşillendirir.

7.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Hesabı da bankasyada,
    bankasyaya aidat yatıran da fetöcü muamelesi görsün

Sayfa 225/740 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz