Sayfa 241/743 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341741 ... SonSon
Arama sonucu : 5937 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Ben yanlış anlamış olabilirim. Ama karar sanki döviz yatırılıp, döviz geri alınan fonları kapsıyordu. Pro aktif ekonomi yönetimi nedeniyle sürekli yeni bir şey öğrenmek zorunda kalıyoruz.
    Yurobond fonlari bile tl ile fiyatlaniyor.
    Bu is cok sacma bence yapamazlar.

2.  Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Vergi kardan alınır. Döviz alıp, döviz veren fonda muhtemelen kar marjı düşecektir. Son değişikliklerle ne oldu bilmiyorum ama eskiden döviz mevduatlarında %20 vergi vardı.
    Tahmin ettiğiniz gibi döviz mevduatlarda vergi, 2023 haziran ayı sonunda %25'e çıkarıldı.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Yurobond fonlari bile tl ile fiyatlaniyor.
    Bu is cok sacma bence yapamazlar.
    Öyle bir yaparlar ki, '' yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır '' der ve tak diye yaparlar. Bunlarda NİYET önemlidir. Kanunu çıkararak zaten NİYET ettiler.

4. benim baykuşlara göre , 31 mart seçimlerine kadar her türlü yönlendirme , haber, hatta yabancı kanka kuruluşlar kullanılarak döviz zaptı rapt altında tutulacak , faize razı olunacak amaaaa seçim bittiğinde basküldeki ağırlıklar çekildiği gibi kel görünecektir.

O nedenle önceki vukuatlarını da unutmayarak elimdekine sıkı sıkı tutunuyorum !

Bu fonlarda ancak bir kisi kalir .o da bosporus olur bence

6. 28.90 yeni barajımız hayırlı olsun

Haydi hayırlı Cumalar.!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 241/743 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •